Urządzenia montowane na pylonie

Sport i aktywność fizyczna to coś, na co w dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć czas. A powinno się go znaleźć zwłaszcza w kontekście tego, że bardzo duża liczba osób wykonuje pracę przy biurku, która w znacznej mierze obciąża układ ruchu i niekorzystnie wpływa na zdrowie. Świetnym rozwiązaniem są różnego rodzaju siłownie zewnętrzne, do których dostęp jest łatwy, a które są coraz częstszym widokiem na osiedlach w polskich miastach. Siłownie takie składają się z zestawu urządzeń montowanych na pylonach, których wybór zaprezentowany jest na naszej stronie. Czytaj więcej...
Urządzenia montowane na pylonach są skierowane do siłowni plenerowych o dużej popularności i często obleganych. W zależności od jego rodzaju, przy jednym takim słupie może trenować od dwóch do czterech osób. Każdy sprzęt ma możliwość zainstalowania oddzielnie, dzięki czemu można ćwiczyć cztery różne partie mięśni za pomocą czterech różnych przyrządów.

URZĄDZENIA MONTOWANE NA PYLONIE

W ofercie znajdują się uniwersalne pylony, które wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości i zapewniają stabilną i bezpieczną podstawę dla montowanych na nich urządzeń. Dostępne są pylony dwustanowiskowe, trzystanowiskowe i czterostanowiskowe. Pylony są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej uniwersalne. Na stanowiskach pylonów mogą być montowane wszystkie dostępne urządzenia do ćwiczeń.

Najbardziej podstawowymi przyrządami, które jednocześnie umożliwiają wykonywanie przy ich pomocy zróżnicowanych ćwiczeń są różnego rodzaju poręcze. Tego typu sprzęt nie posiada żadnych elementów mechanicznych i jest podstawą, bez której nie może obejść się żadna siłownia zewnętrzna. Urządzenia takie są bardzo korzystnym narzędziem, które pozwala na wykonywanie szerokiego wachlarza zarówno ćwiczeń wzmacniających konkretne partie mięśni, jak i ćwiczeń ogólnorozwojowych. Poręcz równoległa to przyrząd, dzięki któremu można wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej, brzucha i ramion. Poręcz trójkątna dedykowana jest do ćwiczenia przede wszystkim mięśni nóg. Dzięki ćwiczeniom na poręczy N można rozwijać mięśnie brzucha, a wariant C45 to świetna pomoc dla osób chcących wzmocnić ramiona.

Bardzo duże możliwości dają montowane na pylonach urządzenia mechaniczne, dzięki którym można wykonywać ćwiczenia skutecznie wzmacniające konkretne partie mięśni. Wśród nich bardzo popularne są przyrządy wzmacniające mięśnie nóg. Należy do nich na przykład znany wszystkim orbitrek. Innym narzędziem tego rodzaju jest wzmacniający mięśnie nóg i pasa biodrowego biegacz. Popularne urządzenia tego rodzaju to również: wahadło, rower, czy wzmacniający jednocześnie mięśnie nóg i ramion narciarz.

Istotnym elementem zewnętrznej siłowni są również urządzenia umożliwiające ćwiczenie górnych partii ciała. Są to różnego rodzaju prasy, drążki i motyle. Bardzo dobre efekty osiąga się dzięki przyrządom, na których wykonuje się ćwiczenia angażujące różne partie mięśni - zarówno nóg, ramion, pleców i brzucha. Do takich urządzeń należy na przykład popularny wioślarz, czy jeździec.

Ćwiczenia wykonywane na wszystkich rodzajach sprzętu wzmacniają nie tylko mięśnie, ale również pozytywnie wpływają na układ krążenia, wspomagają koordynację ruchową, a także mogą być doskonałą pomocą w walce z nadwagą. Wszystkie urządzenia instalowane są na pylonach w sposób zapewniający ich całkowitą stabilność, dzięki czemu są one całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Sprawdź pozostały sprzęt na siłownię zewnętrzną, a także sprzęt do gry w koszykówkę