Bramki do piłki nożnej plażowej

Beach soccer jest wariantem gry w piłkę nożną. Jest to tak zwana piłka nożna plażowa, której mecze rozgrywają się na boisku pokrytym piaskiem. Nie jest to jedyna różnica w stosunku do tradycyjnej piłki nożnej. Boisko do beach soccera jest nieco mniejsze, a rozgrywki rządzą się nieco innymi prawami, ale cel gry pozostaje wspólny - zdobyć jak najwięcej goli. Dlatego jednym z podstawowych elementów wyposażenia boiska do beach soccera są bramki piłkarskie.

BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ PLAŻOWEJ - WYSOKA JAKOŚĆ W PARZE Z BEZPIECZEŃSTWEM

Bramka piłkarska do beach soccera musi być przystosowana nie tylko do formalnych wymagań gry, ale również specyficznego podłoża, jakim jest piasek. Istotne jest aby bramki do piłki nożnej plażowej były trwałe i solidnie wykonane. Powinny również zapewniać bezpieczną oraz komfortową grę.

W ofercie naszego sklepu znajdują się bramki do piłki nożnej plażowej wykonane z profili aluminiowych owalnych o przekroju 100/120 mm. Profile te są mocowane na tulejach oraz dodatkowo wzmocnione i ożebrowane, by stanowiły solidną, a tym samym niezwykle trwałą konstrukcję. Z uwagi na specyfikę bramki do piłki nożnej plażowej muszą być odporne na przeciążenia wynikające z przebiegu gry oraz panujących podczas rozgrywek warunków atmosferycznych - np. silne nasłonecznienie czy deszcz.

Bramki piłkarskie do plażowej piłki nożnej znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są lakierowane proszkowo na kolor żółty, dzięki czemu są dobrze widoczne. Ma to pozytywny wpływ na komfort gry. Profesjonalna bramka piłkarska do beach soccera jest następujących wymiarów: 5,49 x 2,21 m, a jej głębokość w górnej części wynosi 80 cm. W komplecie z bramką piłkarską są tuleje krzyżakowe, umożliwiające jej solidne mocowanie w piasku. Oczywiście istnieje możliwości demontażu tulei.

BRAMKI PIŁKARSKIE DO BEACH SOCCERA - IDEALNE NIE TYLKO DLA ZAWODOWCÓW, ALE I AMATORÓW

Od 2009 roku, regularnie co 2 lata , odbywają się Mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem, również w Polsce. Rozgrywki nie tylko przyciągają widzów - miłośników piłki nożnej, ale również osób zainteresowanych trenowanie gry w beach soccera.

Oferowane przez nas bramki piłkarskie do piłki nożnej plażowej będą idealnym wyposażeniem boisk zarówno na profesjonalne rozgrywki, jak i amatorskie. Stanowią również doskonały sprzęt treningowy. Wysoka jakość ich wykonania sprawi, że będą dobrze służyły, stwarzając bezpieczne, a także komfortowe warunki do rozrywek oraz treningów różnego typu.

Nasze bramki piłkarskie do piłki nożnej plażowej są łatwe w obsłudze oraz montażu. Dają również gwarancję stabilnego mocowania oraz odpowiedniej trwałości i odporności na wszelkie obciążenia wynikające zarówno z przebiegu gry, jak i zmieniających się warunków atmosferycznych. Solidna bramka piłkarska jest podstawą treningów piłkarskich, na których ćwiczą swoje umiejętności nie tylko bramkarze, ale również zawodnicy. Idealna do ćwiczenia stałych fragmentów gry, celności strzałów oraz ich obrony.

Polecamy również siatki na bramki do piłki nożnej plażowej oraz akcesoria do piłki nożnej plażowej