PRACA I PASJA – ZOSTAŃ SĘDZIĄ TENISA ZIEMNEGO!

2024-04-16

Pasjonujesz się tenisem ziemnym i chcesz z nim związać swoją pracę lub hobby, ale nie masz talentu lub samozaparcia do gry? Marzysz o tym, żeby zająć stanowisko sędziowskie na jednym z turniejów Wielkiego Szlema? To możliwe! Okazuje się, że sędzią tenisowym może zostać każdy – nie trzeba mieć wcześniej żadnego doświadczenia w grze! Brzmi, jak coś dla Ciebie? Dowiedz się, jak zacząć sędziować podczas meczów tenisa.

TRENING Z PIŁKĄ LEKARSKĄ – ZALETY I NAJLEPSZE ĆWICZENIA

2024-01-18

Do efektywnych ćwiczeń wcale nie potrzeba wizyt na siłowni i drogiego, skomplikowanego sprzętu. Bardzo pomocne w budowaniu mięśni i kondycji mogą być też proste przyrządy gimnastyczne – takie jak piłki lekarskie. Świetnie nadają się do rehabilitacji i pomagają urozmaicić trening. Jakie dokładnie zalety ma trening z piłką lekarską? Jakie ćwiczenia można z nią wykonywać? Sprawdź!

JAK DOBRAĆ OGRODZENIE PANELOWE DO BOISK SPORTOWYCH? PRZEPISY I DOBRE PRAKTYKI

2024-01-17

Aby ogrodzenie boisk sportowego mogło należycie spełniać swoje funkcje, musi być odpowiednio dobrane. Znaczenie mają m.in. sposób jego wykonania, wysokość czy solidność. Na jakiej podstawie dobierać ogrodzenie panelowe do boisk sportowych? Jakie warunki powinno spełniać? Wyjaśniamy!

AKCESORIA SPORTOWE DO PIŁKI RĘCZNEJ – UDANY TRENING

2023-11-17

Piłka ręczna to jeden z najpopularniejszych sportów drużynowych w Polsce – między innymi dzięki sukcesom polskich szczypiornistów i szczypiornistek. Gra cechuje się dużą dynamiką, dlatego może być świetną zabawą, ale osiągnięcie wysokiego poziomu sportowego w tej dyscyplinie wymaga solidnych treningów. Jak przygotować zawodników na wszelkie możliwe sytuacje na boisku? Pomogą Ci w tym akcesoria sportowe do piłki ręcznej oraz odpowiednie ćwiczenia. Dowiedz się więcej!

MURY PIŁKARSKIE – DO CZEGO SŁUŻĄ? JAK JE WYKORZYSTAĆ W TRENINGU?

2023-11-16

Skuteczny trening piłkarski powinien obejmować wszystkie elementy gry. Aby odpowiednio symulować realne sytuacje na boisku, warto wykorzystać specjalistyczny sprzęt treningowy – np. mury piłkarskie. Czym jest i do czego służy mur piłkarski treningowy? Jak można wykorzystać tego typu akcesoria do treningu piłki nożnej?