Elektroniczne tablice wyników na boiska i stadiony

W tym miejscu pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości tablice wyników na boiska sportowe. Są one przeznaczone do montażu na terenach otwartych, na świeżym powietrzu. Dobra, elektroniczna tablica wyników to obowiązkowe wyposażenie boisk. Zapewniamy, że zarówno amatorzy, jak i zawodowcy znajdą u nas odpowiednie wyposażenie stadionów sportowych. Czytaj więcej...
Czasy, gdy uczestnikom wszelkich wydarzeń sportowych wyniki w trakcie meczu lub zawodów były zapisywane ręcznie na drewnianej lub metalowej tablicy już powoli odchodzą w przeszłość. Również pokazywanie wyników meczy na ręcznie przekładanych karteczkach jest już rzadkością. Nieco nostalgiczną pozostałością są jeszcze niewielkie prostokątne tablice z numerem rundy, jakie w trakcie kilkuminutowej przerwy meczu bokserskiego obnoszą po ringu skąpo odziane modelki, przykuwające oko męskiej części publiki. Dziś technologie cyfrowe wchodzą z rozmachem nie tylko do dziedziny mierzenia wyników, lecz również do oprawy meczu.

DLACZEGO ELEKTRONICZNE TABLICE WYNIKÓW NA BOISKA I STADIONY?

Nowoczesna infrastruktura obiektu sportowego nie spełnia wyłącznie funkcji stricte użytkowych, czyli mających umożliwić sportowcom, jak i biernym uczestnikom wydarzenia osiągnięcie lub obejrzenie założonego wyniku w danej dyscyplinie sportowej. Dzisiaj infrastruktura sportowa to cała dodatkowa otoczka, taka jak - sanitariaty, kulinaria, sklep z pamiątkami i gadżetami kibica, strefa kibica VIP czy też właśnie wspomniane elektroniczne tablice wyników na boiska i stadiony lub telebimy, wyświetlacze w przy - stadionowej kawiarni. Pamiętajmy, że stopień i sposób, w jaki owe dodatkowe elementy przyczynią się do zwiększenia strefy komfortu obserwatora sportowych zmagań będzie stanowił podstawę do subiektywnego odbioru imprezy, i późniejszej opinii na temat nie tylko samego poziomu sportowego przygotowania i zaangażowania, lecz także oceny obiektu.

JAKA ELEKTRONICZNA TABLICA WYNIKÓW NA BOISKO LUB STADION?

Wbrew pozorom, wybór nie jest łatwy. I nie możemy tu pójść po najmniejszej linii oporu, traktując rzecz po macoszemu, bo "skoro w okresie międzywojennym wąsaty pan we fraku przy stole składu sędziowskiego przekładał niewielkie kartoniki z nazwiskami i wynikami biegaczy, a publika, mimo wszystko, była zadowolona", choć dodajmy nieco ironicznie - ledwo co widziała, to i dziś nie musimy sobie zaprzątać głowy. Dla niektórych kupno elektronicznej tablicy wyników sportowych to zbędny wydatek - nic bardziej błędnego. Generalnie możemy stwierdzić, iż nowoczesne elektroniczne tablice wyników na boiska i stadiony, to absolutnie niezbędna cześć wyposażenia dobrze przygotowanej imprezy sportowej. Mogą być wykorzystywane we wszystkich grach zespołowych takich jak: piłka nożna, piłka nożna plażowa, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, piłka ręczna, piłka ręczna plażowa, hokej na lodzie, hokej na trawie czy też rugby.

TABLICA WYNIKÓW - PROPOZYCJE SPORT TRANSFER DLA CIEBIE

Zaprezentowane w tym dziale tablice wyników mogą być świetnym sposobem na prezentację wyników zawodów, kolejności zawodników czy publikację takich danych jak: czas rzeczywisty, czas i wynik gry, czas do końca danego etapu gry, stan setów i przewinień, a także identyfikatory lub nazwy drużyn. Wszystkie zaprezentowane elektroniczne tablice wyników na boiska i stadiony charakteryzują się znakomitą widocznością, niezależnie od kąta padania światła słonecznego i kąta zasiadania widza, zawodnika. Zależnie od modelu i opcji, mogą także emitować słyszalny na całym boisku sygnał dźwiękowy. Elektroniczna tablica wyników ORLIK, jak i pozostałe z tej serii, wyposażone są w zdalne pulpity sterowania, tak więc, kontrolę nad informacjami ukazującymi się na wyświetlaczu mamy za pomocą pilota. Warto także dodać, iż znaki o wielkości ok. 12,5 cm są wyświetlane w trybie zwiększonej jasności świecenia, tak więc ich efektywna widoczność to aż 100 m. Są to urządzenia w pełni mobilne, bowiem ich wyniesienie z przyszkolnego lub klubowego magazynu nie powinno nastręczać większych trudności - waga przykładowego modelu TWZ 1 ORLIK to tylko 20 kg. Dodatkowo tablice wyników mogą być zamontowane na stałe (na budynku, ogrodzeniu) lub ustawione na wspornikach-statywach.
Polecamy także elektroniczne tablice wyników na hale sportowe i piłkochwyty