Plażowa arena - akcesoria

AKCESORIA DO PLAŻOWEJ ARENY

Sporty plażowe cieszą się coraz większą popularnością. Nie brakuje chętnych do gry ani do kibicowania. Wzbudzają duże zainteresowanie, ponieważ są widowiskowe i bardzo dynamiczne. Poza tym są doskonałe do promocji zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku podczas choćby wakacji. Nie zawsze jednak mamy możliwość gry w sporty plażowe, ponieważ nie wszędzie są do tego odpowiednie warunki. Jednak istnieje możliwość stworzenia takiego profesjonalnego miejsca! Dostępna w naszym sklepie plażowa arena zapewni właściwy komfort gry i treningów zarówno zawodowcom, jak i amatorom. Przenośnie boisko do uprawiania sportów plażowych, które można wyposażyć w odpowiedni sprzęt dedykowany określonej dyscyplinie sportu - np. siatkówce plażowej, piłce ręcznej plażowej czy piłce nożnej plażowej. Oferujemy również różnego typu akcesoria do areny plażowej oraz elementy wzmacniające arenę plażową! Jest to rozwiązanie idealne na lato!

BANDA SYSTEMU PLAŻOWA ARENA - KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Przenośne boisko dedykowane sportom plażowym to nic innego jak specjalny system band rozkładanych na dowolnej płaskiej powierzchni, który tworzy zamkniętą bryłę zasypywaną piaskiem. W zależności od potrzeb plażowa arena jest dostępna w różnych rozmiarach. Banda systemu plażowa arena o wysokości 40 cm i długości 3 m została wykonana z wysokiej jakości płyty polietylenowej o grubości 10 mm, która jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Jest ona mocowana do specjalnych stalowych wsporników. Warto również zaznaczyć, że elementy stalowe są cynkowane ogniowo oraz malowane proszkowo na kolor z palety RAL. Zwiększa to ich odporność na uszkodzenia. Dzięki systemowi band boisko można dowolnie rozbudowywać i instalować bez konieczności ingerencji w podłoże oraz uzyskiwania niezbędnych pozwoleń. Niewątpliwą zaletą systemu band plażowa arena jest jego mobilność i łatwość montażu. Po sezonie boisko można z łatwością złożyć i przechowywać w magazynie.

PLAŻOWA ARENA AKCESORIA

Jak już zostało wspomniane, przenośne boisko plażowe można wyposażyć w dodatkowy sprzęt do sportów plażowych oraz w piłkochwyty na boiska plażowe. Zapewni to dodatkową ochronę i znacząco usprawni grę, dzięki zatrzymywaniu piłki w rejonie boiska. Oczywiście wszystkie akcesoria do plażowej areny są dostępne w ofercie naszego sklepu. Dzięki temu można w bardzo prosty sposób stworzyć idealne warunki do uprawiania sportów plażowych. Zarówno elementy wzmacniające arenę plażową, jak i pozostałe akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów - trwałych i odpornych na zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzięki temu cały system plażowa arena zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo zarówno treningów, jak i gry profesjonalistom i amatorom.

PROFESJONALIZM OBSŁUGI I FACHOWE DORADZTWO

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego z wieloletnim doświadczeniu i światową renomą. Cenimy sobie indywidualne podejście do naszych Klientów i rzetelność obsługi. Służymy fachowym doradztwem by każdy miłośnik sportu mógł dostosować oferowany przez nas sprzęt i urządzenia do swoich potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, która została już wielokrotnie potwierdzona podczas największych światowych imprez sportowych. Nasze produkty posiadają certyfikaty wydawane przez określone jednostki certyfikujące. Chcemy stworzyć każdemu możliwość trenowania i gry na sprzęcie i urządzeniach najwyższej jakości, dzięki czemu będzie czerpał przyjemność i satysfakcję z podejmowanej aktywności fizycznej.