Trybuny stałe

TRYBUNY STAŁE

Trybuny to jeden z elementów wyposażenia sportowego, bez których absolutnie nie można się obejść. Wszędzie tam, gdzie organizowane są mecze czy zawody, konieczne jest zapewnienie miejsc siedzących dla widowni. Dotyczy to zarówno szkolnych sal gimnastycznych, jak i dużych ośrodków sportowych. W ofercie naszego sklepu znaleźć można trybuny stałe do hal sportowych w kilku różnych wariantach.

TRYBUNY DO HAL SPORTOWYCH – CZYM POWINNY SIĘ CHARAKTERYZOWAĆ?

Przede wszystkim w przypadku sprzętu takiego jak trybuny sportowe stałe niezwykle istotny jest komfort korzystania. Wszystkie oferowane przez nas trybuny zaprojektowane są z myślą o tym, by były jak najbardziej praktyczne i dawały widzom zgromadzonym na hali sportowej w czasie zawodów zarówno dużą wygodę, jak i możliwość swobodnego przemieszczania się. Spełnienie tych warunków jest również konieczne ze względu na bezpieczeństwo w czasie organizowania imprez masowych. Podesty trybun wykonane są ze sklejki antypoślizgowej lub pokryte blachą ryflowaną, dzięki czemu mogą być użytkowane w prawie każdych warunkach. Kolejną, bardzo istotną jest bezpieczeństwo użytkowania trybun. Wszystkie elementy, z których wykonane są trybuny, zaprojektowane i zamocowane są w sposób maksymalnie zmniejszający ryzyko w każdej sytuacji. Warto również zwrócić uwagę na wagę i możliwości transportu poszczególnych modułów trybun. Oferujemy modele skonstruowane w ten sposób, że umożliwiają dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni w halach sportowych, w których są używane.

JAKOŚĆ WYKONANIA TRYBUN – DLACZEGO JEST TAK WAŻNA?

Jakość wykonania trybun jest ważna z wielu powodów. Są to na przykład wspomniane już wcześniej bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bardzo istotne są jednak również kwestie ekonomiczne, związane z kosztami eksploatacji sprzętu sportowego. Trybuny stałe z siedziskami na hale sportowe, które znaleźć można w naszym sklepie, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają trwałość, przekładającą się na długi czas użytkowania. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości elementów stalowych, dodatkowo malowanych proszkowo, dzięki czemu trybuny są trwałe, odporne na duże obciążenia i korozję. Siedziska wykonane są ze sklejki lub nowoczesnych tworzyw sztucznych, co w dużej mierze ogranicza ryzyko uszkodzenia.

TRYBUNY SPORTOWE W NASZEJ OFERCIE – DUŻY WYBÓR RÓŻNORODNYCH ROZWIĄZAŃ

W ofercie sklepu znajdują się trybuny kilku rodzajów. Najprostsze modele składają się z konstrukcji stalowej, oraz siedzisk i stopni wykonanych ze sklejki. Rozwiązania takie są lekkie, i nie zajmują dużo przestrzeni. Mogą też być bardzo łatwo transportowane i przemieszczane w obrębie hali sportowej. Tego rodzaju trybuny są idealnym rozwiązaniem dla szkolnych sal gimnastycznych. W większych ośrodkach sportowych zdecydowanie lepiej sprawdzą się trybuny całkowicie zabudowane, z siedziskami z tworzywa, albo sklejki. Takie rozwiązania zajmują nieco więcej przestrzeni, ale gwarantują bardzo wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo różne kolory siedzisk ułatwiają podział trybun na sektory, czy osiągnięcie zamierzonych efektów estetycznych.

Podczas wyboru trybun dla kibiców, warto również zastanowić się nad zakupem piłkochwytów lub siatki osłonowe i kotary grodzące, które skutecznie ochronią kibiców przed uderzeniami piłki i zapewnią im komfort podczas oglądania meczu!