Plac zabaw

PLAC ZABAW – WYPOSAŻENIE

Place zabaw od lat cieszą się niesłabnącą popularnością u dzieci. To miejsce, w którym najmłodsi mogą nie tylko wyładować nadmiar energii, ale także kształtować swoje umiejętności. Wspinaczka, huśtanie czy zabawa na karuzeli pozytywnie wpływają na rozwój ciała. Podczas zabawy dzieci nabywają również pewności siebie, uczą się kontroli nad swoim ciałem, a także mają okazję do kontaktów z rówieśnikami. Wspólna zabawa to świetny moment na kształcenie relacji z innymi dziećmi – zarówno w duchu współpracy, jak i współzawodnictwa.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ ROZRYWKI – WYPOSAŻENIE PLACÓW ZABAW

Żaden plac zabaw nie może obyć się bez sprzętu, który pozwoli dzieciom na rozrywkę bez ograniczeń. Sport Transfer dostarcza solidnych karuzel, huśtawek oraz innych atrakcji, które pomogą stworzyć wymarzoną przestrzeń rozrywki dla najmłodszych. Urządzenia na plac zabaw muszą być solidne. Właśnie dlatego metalowe produkty w katalogu są wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium oraz zostały pomalowane proszkowo. Takie rozwiązanie chroni sprzęt przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając ofertę Sport Transfer, wybierasz trwałość na lata.

HUŚTAWKI

Huśtawki to obowiązkowe wyposażenie placów zabaw. Trudno jest sobie wyobrazić, aby w parku lub na terenie szkoły zabrakło widoku huśtających się dzieci. W katalogu firmy znajduje się szeroki wybór sprzętu, który obejmuje nie tylko standardowe modele typu „ważka”, ale również bardziej wyszukane konstrukcje. Sport Transfer oferuje ramy do dużych huśtawek w trzech wersjach – pojedynczej, podwójnej oraz łączonej. Warto zwrócić uwagę na model „bocianie gniazdo”, który oferuje koliste siedzisko w dwóch rozmiarach. Oprócz ram, firma oferuje również możliwość dokupienia siedzisk gumowych, kubełkowych oraz typu „bocianie gniazdo”, dzięki czemu można dopasować wyposażenie placu zabaw do potrzeb dzieci.

KARUZELE I BUJAKI

Dobra karuzela oznacza zabawę na okrągło. Właśnie dlatego firma Sport Transfer zapewnia wyjątkowo szeroki wybór karuzel, które przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Oprócz modeli krzyżowych, w ofercie znajdują się modele tarczowe – z siedziskami lub bez – a także karuzele typu TWIST. Jednym słowem wszystko, aby dorównać niespożytej energii najmłodszych. Dodatkową atrakcję stanowią bujaki o zróżnicowanych kształtach – jeleń, lisek, piesek, panda, T-Rex oraz triceratops. Dzieci nie będą mogły się oprzeć, aby nie spędzić na karuzelach i bujakach jeszcze kilku chwil.

ZABAWA Z LINAMI

To jedne z najbardziej atrakcyjnych sprzętów w ofercie sklepu. Wszystkie dzieci uwielbiają się wspinać, a piramidy oraz linaria sprawią, że najmłodsi będą mogli zaspokoić swój głód przygody. Katalog obejmuje linaria typu Diamond, Perry i Firry – z czego ten ostatni model dostępny jest również w wersji obrotowej. Solidne, wzmocnione liny pozwolą dzieciom wspinać się do woli, a piramidy w dwóch rozmiarach dostarczą emocji na najwyższym poziomie.

Firma Sport Transfer pomoże urządzić każdy plac zabaw – urządzenia z naszego katalogu to gwarancja wspaniałej rozrywki.