Akcesoria do bramek do hokeja na trawie

Hokej na trawie to gra, która nawiązuje do hokeja na lodzie. Jej zasady są dość podobne, choć różni się akcesoriami i sprzętem. Poza tym hokej na trawie to gra dostępna dla większej liczby osób, także tych, które nie potrafią jeździć na łyżwach. Czytaj więcej...

HOKEJ NA TRAWIE - GRA ZESPOŁOWA DLA CAŁEJ RODZINY

Akcesoria do gry w hokeja na trawie dają możliwość zapoznania się z tą dyscypliną przez osoby starsze oraz dzieci. Warto, by zwłaszcza dzieci miały już styczność z tym sportem,ponieważ uczy on gry zespołowej i jest dobrą formą aktywnego spędzania czasu.

Co ciekawe, rozgrywanie hokeja na trawie miało swoje początki w okresie średniowiecza w Anglii i Holandii. Do dziś jest tam znaną dyscypliną, która stanowi nie tylko okazję do aktywnego spędzenia czasu, ale jest również dobrą zabawą. To też sposób na spędzanie czasu w gronie znajomych i rodziny, łącząc to, co pożyteczne dla zdrowia z miłym spędzeniem wspólnych chwil.

Decydując się na zakup akcesoriów do gry w hokeja na trawie można urządzić własne pole do gry np. w ogrodzie. Wybór produktów w naszym sklepie umożliwia znalezienie tego, co niezbędne, by móc miło i aktywnie spędzać czas.

ZASADY GRY W HOKEJA - TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w grze w hokeja to przede wszystkim nie zniechęcaj się trudnymi zasadami. Te bowiem w praktyce okazuję się łatwe do zapamiętania, a sama gra może być też dobrą zabawą. Zwłaszcza, gdy zaopatrzysz się w dobrej jakości sprzęt z naszego sklepu.

Hokej na trawie to gra dla dwóch drużyn, z których każda liczy 11 osób. Niezbędne są kije dla każdego uczestnika gry, jedna piłka, bramka hokejowa i wydzielona strefa na boisko. Profesjonaliści grają na obiektach o wymiarach 91,4 metrów długości i 55 metrów szerokości.

Tak jak w przypadku hokeja na lodzie, tak i ten na trawie polega na trafieniu piłką do bramek. Mecz składa się z dwóch części - po 35 minut każda, a zawodnicy nie mogą dotykać piłki żadnymi partiami ciała.

AKCESORIA DO BRAMEK DO HOKEJA NA TRAWIE

By móc rozgrywać mecz hokeja na trawie czy to obok szkoły czy w ogrodzie obok domu niezbędny jest odpowiedni sprzęt. W tej kategorii znajdziesz to, co jest konieczne by móc zacząć grę, w tym: bramki do hokeja na trawie, kij, piłki i inne części wyposażenia.

Warto wybierać dobrej jakości sprzęt, ponieważ ma on duży wpływ na komfort gry. Dlatego pasjonaci hokeja na trawie jak i osoby, które od dawna zajmują się tą dyscypliną sportu wiedzą, jak istotny jest np. wybór dobrego kija do hokeja na trawie wykonanego z włókna szklanego oraz węglowego. Taki kij jest wytrzymały i odporny na zniszczenia, dzięki czemu nie ma obaw, że ulegnie uszkodzeniu podczas gry. Istotny jest również wybór piłek do hokeja na trawie. Warto kupić np. te wykonane z PVC.

Dla graczy ważne znaczenie podczas gry ma również odpowiednie obuwie. Buty, które idealnie sprawdzają się podczas gry w hokeja na trawie posiadają podeszwę z trójkątnymi korkami, które zapewniają stabilność postawy i dużą przyczepność. W zestawie ubrań dla gracza znajdują się również rękawice, owijki i pokrowiec zabezpieczający na kije i inny sprzęt. Sprawdź nasz pozostały sprzęt do hokeja na trawie oraz sprzęt do hokeja na lodzie