Bramki do rugby i futbolu amerykańskiego

Wywodzące się z Anglii rugby oraz ze USA futbol amerykański są kontaktowymi dyscyplinami sportowymi, które zapewniają niezwykle emocjonującą oraz dynamiczną grę. W Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co przyczyniło się do wzrostu liczby osób uprawiającymi ten rodzaj sportu. W związku z tym w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć sprzętu niezbędnego do trenowania tych dyscyplin, takiego jak choćby bramki do rugby oraz futbolu amerykańskiego. Czytaj więcej...

BRAMKI DO RUGBY I DO FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO

Jednym z najważniejszych elementów infrastruktury boiska do gry w rugby czy też futbol amerykański są bramki. Dostępne w naszym sklepie bramki są wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz przeciążenia wynikające ze specyfiki gry. Zależy nam na tym, aby sprzęt niezbędny do uprawiania różnego typu dyscyplin sportowych zapewniał treningi oraz rozgrywki na najwyższym poziomie, a więc zapewniał odpowiedni komfort i bezpieczeństwo gry.

Zarówno bramka do rugby, jak i bramka do futbolu amerykańskiego, znajdująca się w naszym sklepie, jest wykonana z profilu aluminiowego, który został odpowiednio wzmocniony (ożebrowany), by zapewnić jej właściwą trwałość i odporność. Obie są koloru srebrnego i posiadają w komplecie tuleje głębokości 800 mm.
Bramka do Rugby jest dostępna w trzech wariantach wysokości: 6,5 m, 8 m oraz 11 m, których szerokość wynosi 5,6 m. Natomiast wymiary bramki do futbolu amerykańskiego są następujące: wysokość 9,14 m, szerokość 5,64 m.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SPRZĘTU I OBSŁUGI

Jesteśmy producentem sprzętu sportowego, który na rynku istnieje już od ponad 20 lat. Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego też gwarantujemy najwyższa jakość nie tylko oferowanego przez nas asortymentu, ale również obsługi. Staramy się zachęcać do regularnej aktywności fizycznej, ponieważ wpływa ona pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie, dając mnóstwo frajdy i satysfakcji. Niemniej jednak ważne jest, aby gra (rekreacyjna czy zawodowa) odbywała się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. W związku z tym gwarantujemy najwyższą jakość naszego sprzętu, która została potwierdzona na największych imprezach sportowych organizowanych w kraju, jak i poza jego granicami. Poza tym sprzęt sportowy, dostępny w naszym sklepie, posiada niezbędne certyfikaty wydawane przez odpowiednie jednostki certyfikujące.

Ponadto chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i przez lata zdobywaną wiedzą służąc fachowym doradztwem. Do każdego naszego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny będąc dla niego przewodnikiem w świecie sportowego asortymentu. Jako producent sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. Ponadto oferujemy pomoc w projektowaniu i planowaniu różnego typu obiektów sportowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z nami, dostosowując naszą ofertę do ich indywidualnych preferencji, możliwości i oczekiwań.