Osłony zabezpieczające

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich, którzy decydują się na uprawianie sportu. Dlatego proponujemy Państwu najwyższej jakości osłony zabezpieczające. W ofercie posiadamy osłony dolnej krawędzi w dwóch wersjach, osłonę na stanowisko sędziowskie, osłony słupów, narożników i filarów, osłony szyn ściennych do siatkówki oraz w pełni profesjonalne osłony słupków do siatkówki.

Oferujemy osłony zabezpieczające wykonane z takich materiałów, jak poliuretan oraz polietylen. Wszystkie gwarantują bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko powstania urazu w momencie uderzenia. Dzięki nim każdy sportowiec może w pełni skoncentrować się na rozgrywce, nie myśląc o tym, czy na boisku coś mu się stanie. Oferowane przez nas osłony zabezpieczające idealnie sprawdzają się na boiskach, halach sportowych i salach gimnastycznych. Dostępne w różnych kolorach i z możliwością naniesienia na ich powierzchnię określonego motywu, co pozwala je w pełni zindywidualizować. Solidne, trwałe, estetyczne.

OSŁONY NA GRZEJNIKI

Osłony na grzejniki to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się jako zabudowa nie tylko w przypadku starych, zniszczonych i nieestetycznych kaloryferów. Elementy te mogą z powodzeniem funkcjonować także jako dobre zabezpieczenie grzejników w obiektach sportowych. W prezentowanej ofercie znaleźć można zarówno osłony na grzejniki, jak i specjalne siatki osłonowe.

FUNKCJE OCHRONNE OSŁON NA GRZEJNIKI

Wysokiej jakości osłona na grzejnik znacząco zwiększa swobodę i bezpieczeństwo aktywności sportowych. Rozwiązania tego typu zapewniają skuteczną ochroną przed kontaktem z twardą powierzchnią oraz innymi uderzeniami mechanicznymi. Wśród omawianych modeli znaleźć można osłony na grzejniki o różnym zastosowaniu. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na profesjonalnych halach sportowych, jak i szkolnych salach gimnastycznych. Ich funkcjonalności zwiększają swobodę korzystania z wyposażenia obiektu sportowego oraz podejmowania intensywnych aktywności, co znacząco ogranicza ryzyko urazu lub innego wypadku. Obecność zaokrąglonych rogów i krawędzi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo osób, które uprawiają sport w obiekcie wyposażonym w zabudowy grzejników.

OSŁONY NA SŁUPKI I FILARY

Osłony zabezpieczające na słupki to doskonała opcja na to, aby podnieść poziom bezpieczeństwa w obiekcie sportowym. Za ich pomocą możliwe jest również skuteczne zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych budynku, które są narażone na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Pianka o optymalnej sprężystości zmniejsza intensywność urządzenia piłki. W naszej ofercie znajdują się także wysokiej klasy osłony zabezpieczające na filary. Inwestując w akcesoria znanych i cenionych producentów można mieć pewność, że posiadają one znakomite parametry użytkowe. Nieprzeciętna trwałość sprawia, że jest to inwestycja na długie lata, która się opłaca. Zapewniamy zróżnicowany asortyment oraz uczciwe ceny, więc każdy wybierze wariant odpowiedni dla siebie.

OSŁONY NA NAROŻNIKI I KANTY

Osłony zabezpieczające na narożniki i kanty zmniejszają ryzyko wystąpienia wielu niebezpiecznych sytuacji. Są one nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Minimalistyczne wzornictwo pasuje do niemal każdego obiektu sportowego. Oferowane produkty będą stanowić dopełnienie niejednego wystroju. Zostały wykończone z dbałością o detale, dzięki czemu prezentują się niezwykle estetycznie. Osłony zabezpieczające na salę gimnastyczną są proste i szybkie w montażu, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Nie trzeba posiadać specjalistycznych narzędzi - wystarczy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Przed złożeniem zamówienia należy dokonać niezbędnych wymiarów - warto zakupić nieco więcej materiału, aby mieć pewność, że wystarczy on na pokrycie wszystkich powierzchni.

Polecamy również sprzęt na plac zabaw oraz plażowe areny.