Siedziska do huśtawek

SIEDZISKA DO HUŚTAWEK

Po wybraniu odpowiedniej ramy huśtawki pozostaje jeszcze podjąć decyzję w sprawie siedziska. Oferowane przez firmę Sport Transfer stelaże to uniwersalne konstrukcje, które mogą zostać wyposażone w rozmaite rodzaje siedzisk, dzięki czemu można łatwo dostosować huśtawki do potrzeb szkoły lub placu zabaw. Oznacza to również, że siedziska można szybko wymienić, gdy zajdzie taka potrzeba. Wszystkie produkty w katalogu Sport Transfer zostały wykonane z myślą o bezpieczeństwie oraz wygodzie użytkowania. Wybierając nasze siedziska do huśtawek, masz pewność, że dzieci z radością będą bawić się na huśtawkach każdego pogodnego dnia.

NIC NIE POBIJE PROSTOTY – TRADYCYJNA ŁAWECZKA

Siedziska do huśtawek tego rodzaju to znakomity wybór, łączący w sobie wytrzymałość, wygodę oraz prostotę. Ten model został stworzony z myślą o użytkowaniu w publicznych parkach i szkołach. Z tego powodu siedzisko zostało wykonane z twardej gumy EPDM, która okrywa aluminiowy szkielet. Takie rozwiązanie gwarantuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu. Siedzisko zawieszone jest na galwanizowanych łańcuchach ze stali o grubości 5 milimetrów. Konstrukcja sprawia, że ławeczka charakteryzuje się dużym udźwigiem oraz stabilnością.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU – SIEDZISKO KUBEŁKOWE

Dzieci w każdym wieku uwielbiają się huśtać. Nieco starsze pociechy bez trudu potrafią utrzymać się na ławeczkach, ale młodsze dzieci mogą potrzebować dodatkowej pomocy. Aby wszystkie smyki mogły cieszyć się zabawą na huśtawce, Sport Transfer oferuje siedziska kubełkowe. Dzięki barierce nawet małe dzieci mogą się bujać bez obaw o upadek. Zastosowanie twardej gumy EPDM oraz aluminiowego stelażu sprawia, że siedzisko jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Ten model może być bez obawy zamontowany w publicznych parkach ze względu na wysoką odporność na czynniki mechaniczne oraz atmosferyczne. Galwanizowane łańcuchy ze stali zapewnią wysoki udźwig i stabilność, dzięki czemu masz pewność, że nic nie przerwie zabawy.

ZABAWA ODKRYTA NA NOWO – HUŚTAWKI BOCIANIE GNIAZDO

Huśtawki gniazdo to pewny sposób, aby przyciągnąć dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Już zwyczajne huśtawki oferują mnóstwo rozrywki dla najmłodszych, jednakże siedziska typu bocianie gniazdo podniosą poprzeczkę jeszcze wyżej. Od teraz najmłodsi mogą huśtać się nie tylko na siedząco, ale również stojąc lub leżąc na siedzisku. Czteropunktowe zawieszenie z elastycznych lin zapewnia niezwykłe emocje w czasie zabawy, a także pozwala dzieciom utrzymać równowagę. Miękki oplot liny jest znacznie przyjemniejszy w dotyku niż łańcuchy i oferuje pewniejszy chwyt.

W ofercie sklepu Sport Transfer znajdują się dwa rodzaje siedzisk typu bocianie gniazdo – okrągłe o średnicy 1000 milimetrów oraz większy model o rozmiarach 1200×875 milimetrów. Obydwa modele są na tyle wytrzymałe, iż utrzymają bez trudu ciężar dzieci, a ich rozmiary zachęcają do wspólnej zabawy. Swoją wytrzymałość siedziska zawdzięczają żelaznej obręczy, która jest obwiązana liną amortyzującą uderzenia, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo podczas zabawy.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą na wyposażenie sal gimnastycznych dla szkół oraz sprzęt do lekkoatletyki.