Szyny do siatkówki

W naszym kraju siatkówka staje się coraz bardziej popularna. Gramy wszędzie: w salach gimnastycznych, halach sportowych, boiskach specjalistycznych oraz amatorskich. Nasza oferta szyn ściennych jest skierowana dla tych, którzy pragną grać w siatkówkę, tenisa czy badmintona, ale wymiary pomieszczenia nie pozwalają na zamocowanie siatki na słupkach.

DLACZEGO NASZE SZYNY DO SIATKÓWKI?

Zdarza się, że z powodu zbyt małej szerokości sali gimnastycznej (9-12 metrów) do gry w siatkówkę nie ma możliwości ustawienia słupków, ponieważ zajmowały by one cenną przestrzeń, zwężając ją. Dlatego też w takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest przymocowanie do ściany siatki do gry za pomocą szyn ściennych. Szyny te montowane są do ściany z pomocą śrub co sprawia, że ich montaż jest niezwykle prosty, szybki i bezpieczny. Wysokość naszych szyn to 2 metry, co pozwala na stosowanie ich nie tylko do siatkówki ale i np. badmintona.

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

Oferowane przez nas szyny wyprodukowane zostały z profili stalowych malowanych proszkowo. Dzięki temu charakteryzują się niezwykle wysoką wytrzymałością, odpornością na obciążenia oraz prostotą w wyglądzie i użytkowaniu. Zastosowana najnowsza technologia gwarantuje wysoką jakość wykonania.

BEZPIECZEŃSTWO JEST WAŻNE

Nasze szyny używane zgodnie z zasadami, nie stanowią zagrożenia dla życia i zdrowia, ponieważ wykonane są zgodne z europejską normą. Poza tym sposób montażu minimalizuje ryzyko nadbiegnięcia na szyny, czy też zderzenia się z nimi, ponieważ ich wymiary sprawiają, że przylegają one do ściany czyniąc je bezpiecznym elementem gry w siatkówkę, badmintona czy tenisa.

MOCOWANIE SIATKI

Profesjonalne zestawy szyn ściennych umożliwiają zamontowanie siatki w pięciu punktach na każdej szynie. Dzięki temu jest ona stabilnie zamocowana i odpowiednio naciągnięta. Dlatego też komfort gry jest praktycznie taki sam, jak w przypadku zastosowania słupków.

STAWIAMY NA UNIWERSALNOŚĆ

Zastosowany przez nas mechanizm naciągowy ułatwia właściwe naciągnięcie siatki. Jego przesuwne działanie z opcją blokady daje możliwość zawieszenia siatki na dowolnej wysokości. Umożliwia to uniwersalne wykorzystanie naszego zestawu szyn ściennych do siatkówki oraz badmintona.

KOLOR MA ZNACZENIE

Nasz zestaw szyn ściennych wyprodukowany został z profili stalowych, które są malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Niemal nieograniczone możliwości zastosowania kolorów dają pełną swobodę dopasowania wyglądu szyn do boiska. Dzięki temu możemy realizować każde indywidualne zamówienie.

NASZA OFERTA

W swojej ofercie posiadamy zestawy szyn ściennych profesjonalne i standard. Oferujemy również siatki, które pomożemy skompletować z wybranymi szynami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Polecamy pozostały sprzęt do siatkówki, taki jak akcesoria do siatkówki