Mury piłkarskie

Do przeprowadzania profesjonalnych treningów piłkarskich wymagane jest odpowiednie wyposażenie. Wśród niezbędnych akcesoriów do treningu piłki nożnej wskazuje się mury piłkarskie, które stanowią specjalną barierę, imitującą zawodników. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie poprawia skuteczność gry, a także wpływa na poprawę zadowolenia z odbywanych treningów.

MUR PIŁKARSKI TRENINGOWY I JEGO ZALETY

Najczęściej mur terminowy stosuje się do trenowania rzutów wolnych. Składa się on z postaci imitujących wzrostem oraz posturą przeciętnego zawodnika. Jeden element muru odpowiada jednemu piłkarzowi, przy czym taki mur składa się z kilku zawodników, a zatem podnosi od poziom trudności gry podczas treningów. Najczęściej mur treningowy wbija się w murawę za pomocą specjalnych kołków. Jest to niezwykle praktyczne, ale i trwałe rozwiązanie, którym można cieszyć się przez wiele lat, bowiem mur ten odporny jest na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.

AKCESORIA DO TRENINGU PIŁKI NOŻNEJ W SPORT TRANSFER

W ofercie SPORT TRANSFER znajdziemy kilka niezwykle przydatnych akcesoriów do treningu piłki nożnej, w tym:

1. Przenośny mur Elite 180 cm

Ten przenośny mur piłkarski treningowy wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa gumowo-plastikowego, a zatem odporny jest ma uszkodzenia. Co więcej, przy trafieniu piłką wygina się, amortyzując w ten sposób uderzenie, po czym powraca do pierwotnej pozycji. Bez problemu można dokupić do niego wózek bądź pojedyncze podstawy, dzięki czemu będzie można go wykorzystać również na sztucznej nawierzchni lub też hali.

2. Mur piłkarski dmuchany

Dmuchany mur piłkarski treningowy tworzą trójwymiarowe figury, które symulują prawdziwych piłkarzy. Wysokość tego przenośnego, dmuchanego muru samowstającego wynosi 2,05 metra, co odpowiada przeciętnej, średniej wysokości piłkarza podczas wyskoku. Każda taka trójwymiarowa figura posiada po bokach uchwyty, które znacznie ułatwiają transport. A jak to się dzieje, że postać bez problemu utrzymuje się w pionie i wraca do tej pozycji po uchylaniu? Otóż dolna komora dmuchanego muru piłkarskiego napełniana jest wodą.

3. Mur trenerski

Taki mur piłkarski treningowy, składający się z pięciu postaci, jest niezwykle przydatny podczas profesjonalnych treningów piłki nożnej. Żółte sylwetki tego muru wykonane są z wodoodpornego materiału, który dodatkowo został pokryty odporną na działanie warunków atmosferycznych farbą, zapewniając im długotrwałą żywotność. Postacie tego muru po uderzeniu piłki, od razu wracają do pozycji wyjściowej. Do tego muru można dokupić wózek, służący do jego transportu.

4. Wózek do transportu muru piłkarskiego treningowego

Wózek do transport muru piłkarskiego treningowego jest wykonany z konstrukcji stalowej, malowanej proszkowo na kolor zielony. Jest to niezwykle przydatna rzecz, bowiem ułatwia przemieszczanie muru treningowego, a także stabilne ustawienie go w miejscu przeznaczenia. Dzięki kółkom i wygodnemu uchwytowi możemy przewozić mur praktycznie bez wysiłku.

Polecamy również akcesoria do bramek i akcesoria do piłki nożnej