Tablice wyników sportowych

Oferujemy Państwu tablice wyników sportowych. Nasze produkty są stworzone z jak najlepszej jakości materiałów. Zdajemy sobie z tego sprawę jak bardzo ważna jest jakość naszych produktów, z tego też względu na jakość stawiamy największy nacisk. Raz zakupione u nas produkty będą służyć Państwu przez wiele, wiele lat. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, warto jest skontaktować się z naszymi pracownikami. Zawsze służymy pomocą. Ponadto jak najbardziej jest możliwość spersonalizowania wszystkich produktów, które tworzymy. Czytaj więcej...

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY SĄ STWORZONE SPECJALNIE DLA PAŃSTWA

Przed podjęciem decyzji mogą Państwo skontaktować się z nami i zapytać dosłownie o każdy szczegół. Jeżeli chodzi o nasze tablice sportowe, mają Państwo do wyboru w naszym sklepie internetowym naprawdę bardzo dużo najróżniejszych tablic wyników sportowych. Zdajemy sobie z tego sprawę, jak bardzo ważna jest tablica wyników, w związku z tym stworzyliśmy tego typu produkty zarówno do gry w tenisa ziemnego, tablice stojące, jak i tablice wiszące. Każdy z nas powinien zorientować się w najlepszych rozwiązaniach jeżeli chodzi o tablice wyników sportowych. Nasze tablice wyników są bardzo estetyczne, a wyniki na nich wyświetlane są bardzo wyraźne.

WISZĄCE ELEKTRONICZNE TABLICE WYNIKÓW

Nasze elektroniczne tablice wyników są sterowane przewodowo. Wystarczy jedynie użyć niezwykle funkcjonalnego pulpitu sterowniczego. Wyświetlacz LCD umożliwia podgląd wszelkich wyników widniejących na tablicy. Wszystkie parametry wskazywane są (co jest niezwykle ważne) w czasie rzeczywistym z dokładnością nawet do 0,1 sekundy. Jeżeli chodzi o wyniki gry - można ustawić je aż do 199 punktów. Oprócz tego oferujemy Państwu w pakiecie wskaźniki przerw na żądanie, jak i wskaźniki zagrywki. Fajne jest to, że mamy także możliwość ustawienia przewinień indywidualnych zawodników. Oczywiście istnieje możliwość rozbudowania każdej z dostępnych u nas tablic, jak i dodania nazwy drużyn sportowych. Widoczność tablicy jest aż do 100 metrów, także każdy z pewnością zobaczy wyniki. Nie bez znaczenia jest także sygnał dźwiękowy.

CO POWINNIŚMY JESZCZE WIEDZIEĆ NA TEMAT TYCHŻE PRODUKTÓW ?

Oprócz elektronicznych tablic mogą Państwo wybrać także tablice klasyczne. Zalicza się do nich zarówno elektroniczne tablice stojące, tablice do gry w tenisa ziemnego oraz plastikowe tablice klasyczne na punkty na przykład do gry w tenisa stołowego. W naszym sklepie internetowym jest naprawdę bardzo dużo produktów, które można bez problemu spersonalizować i zamówić w bardzo prosty sposób. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Oferujemy elektroniczne tablice wyników na hale sportowe, elektroniczne tablice wyników na boiska i stadiony, a także tablice wyników ręczne

To my jesteśmy dla Państwa, dlatego jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia i pomysły, chętnie razem stworzymy coś niesamowitego. Dostosowujemy do potrzeb naszych klientów osłony sprzętu, kolory, jak i wszelkie nadruki. Na naszej stronie internetowej są dostępne zdjęcia projektów już stworzonych przez nas dla naszych klientów, także mogą Państwo zobaczyć na własne oczy jak dbamy o szczegóły i o każdy detal.
Polecamy również trybuny i siedziska sportowe oraz siatki osłonowe i kotary grodzące przydatne na hale sportowe!