Blind football, goalball, AMP Futbol


BLIND FOOTBALL SPRZĘT

Oferowany sprzęt do piłki nożnej dla niewidomych spełnia szereg rygorystycznych norm oraz standardów. Jest on w stu procentach przystosowany do rzeczywistych potrzeb zawodników. Wszystko po to, aby rozgrywka była komfortowa, a jednocześnie bezpieczna. Zaufaj Sport Transfer – znanemu i cenionemu producentowi sprzętu sportowego! Masz problem z wyborem odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z naszą wykwalifikowaną, a zarazem doświadczoną obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnego wsparcia. Odpowiedź zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe, więc nie trzeba obawiać się długiego czasu oczekiwania.

FUNKCJONALNE KONSTRUKCJE

Piłka nożna pięcioosobowa to świetne rozwiązanie dla szkół, obiektów rehabilitacyjnych, czy też rekreacyjnych. Zapewnia ona nieprzeciętną rozrywkę oraz aktywność fizyczną osobom niewidomym oraz słabowidzącym. Aby gra w blind football była bezpieczna warto zainwestować w profesjonalne wyposażenie, które zostało zaprojektowane z najwyższą szczegółowością. Dedykowane akcesoria znakomicie sprawdzają się podczas treningu zmysłów, jednak zakres zastosowań jest o wiele szerszy. Prezentowany sprzęt do blind footballu może być użytkowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. Na specjalną uwagę zasługują funkcjonalne bramki do blind footballu, które mogą zostać rozłożone oraz złożone w ciągu krótkiej chwili. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne - nie zajmują one zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni, co znacząco ułatwia przechowywanie. Dzięki składanym łukom znacząco ułatwiony jest także transport bramek do blind footballu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Sprzęt do piłki nożnej pięcioosobowej wydaje się być fantastyczną propozycją dla tych, którzy wysoką jakość wykonania stawiają na pierwszym miejscu. Zastosowanie certyfikowanych materiałów to gwarancja wysokiej trwałości oraz odporności na uszkodzenia. Taka inwestycja się opłaca! Tworzywa są wolne od toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Kolejnym plusem jest niska podatność na uszkodzenia mechaniczne. W Sport Transfer można także znaleźć wyposażenie, które sprawdzi się na zewnątrz. Zmienne temperatury, wilgoć oraz promieniowanie UV nie stanowią żadnego zagrożenia dla konstrukcji. Nie trzeba więc obawiać się pojawienia przedwczesnych śladów użytkowania czy pojawienia się korozji. Proponowany sprzęt i akcesoria do blind footballu to zakup na lata, który usatysfakcjonuje osoby racjonalnie inwestujące gotówkę.

UCZCIWA CENA ZAKUPU

Oferowany sprzęt do blind football dostępny jest w uczciwej cenie. Ponadto, systematycznie przeprowadzamy akcje promocyjne, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Trzeba dodać, że regularnie rozszerzamy asortyment, a więc warto zaglądać do nas systematycznie. Złożenie zamówienia jest niezwykle proste. W przypadku problemów wystarczy skontaktować się z naszą wykwalifikowaną obsługą, która udzieli niezbędnego wsparcia. Gwarantujemy sprawną realizację, dzięki czemu towar zostanie dostarczony w zgodzie z ustalonym terminem. Oczywiście w sposób kompleksowy zabezpieczamy go przed potencjalnymi uszkodzeniami, które mogłyby powstać w transporcie.

Serdecznie zapraszamy do zakupu! Polecamy również sprzęt do piłki nożnej i sprzęt do piłki nożnej plażowej