Piłki do piłki nożnej

PROFESJONALNE PIŁKI DO NOGI SELECT

Select to renomowany duński producent, który od wielu lat oferuje wysokiej jakości piłki do piłki nożnej. Futbolówki Select charakteryzują się dużą wytrzymałością i uniwersalnością. Oryginalne piłki Select do piłki nożnej, można stosować nie tylko do gry profesjonalnej i treningowej, ale również do rekreacyjnej.

NAJWIĘKSZE ATUTY PIŁKI DO NOGI SELECT

Piłki do nogi Select cenione są za doskonałą jakość i wszechstronność, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na różnych boiskach. Profesjonalne piłki nożne idealnie radzą sobie nie tylko na boiskach naturalnych i sztucznych, ale również na halach, które w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Kluczem do sukcesu jest to, aby piłkę idealnie dobrać do określonej grupy wiekowej. W szerokiej ofercie marki Select, można znaleźć wszystkie najpopularniejsze rozmiarówki. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście piłki seniorskie o rozmiarze 5, które ważą najczęściej od 415 do 445 gramów. Dla początkujących piłkarzy najlepszym wyborem są piłki juniorskie o wadze od 350 do 390 gramów (rozmiar 4). Dla dzieci najlepszym wyborem są z kolei piłki rekreacyjne o rozmiarze 3 o wadze od 280 do 320 gramów.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Piłki do gry w piłkę nożną Select oparte są na najlepszych jakościowo materiałach i zaawansowanych technologiach, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Technologia wykonania piłek Select w dużej mierze dobrana jest do konkretnego zastosowania. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim sposób łączenia ze sobą poszczególnych łat. Do wyboru są piłki szyte, klejone, łączone maszynowo i zgrzewane termicznie. Godne polecenia są piłki SELECT NUMERO 10, które doskonale sprawdzą się na sztucznej nawierzchni typu orlik. Pomimo zaawansowanych technologii piłki Select do piłki nożnej, mogą pochwalić się bardzo atrakcyjną ceną. Zdecydowana większość piłek nożnych SELECT może pochwalić się certyfikatami FIFA QUALITY / FIFA QUALITY PRO, które są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Oryginalne piłki SELECT spełniają także międzynarodowe normy International Match Standard (IMS).

REWELACYJNE PIŁKI TRENINGOWE

Treningowe piłki do nożnej Select charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu doskonale poradzą sobie nawet w bardzo intensywnych treningach. Modele takie jak SELECT BRILLANT SELECT TEAM o rozmiarze 5 wybierane są przez szkółki piłkarskie na całym świecie, które szkolą przyszłe gwiazdy piłkarskie. Na szczególną uwagę zasługują także piłki rekreacyjne, które z kolei przeznaczone są dla szerokiego grona konsumentów. Piłki do nogi Select można wykorzystać nie tylko do szlifowania techniki piłkarskiej, ale również do zabaw rekreacyjnych ze znajomymi. Piłki do gry rekreacyjnej szyte są maszynowo i mogą pochwalić się szeroką różnorodnością jeżeli chodzi o kolorystykę i grafiki. Większy komfort gry zapewniają jednak ręcznie szyte łaty, dzięki którym piłka zachowuje prosty lot. Na szczególną uwagę zasługuje także niezawodny wentyl Double-Lock, który zapewnia piłce Select wysoką szczelność.

Serdecznie zapraszamy do zakupu, polecamy również pozostały sprzęt do piłki nożnej!