Siatki do tenisa plażowego

Czas spędzony na plaży wcale nie musi być poświęcone tylko i wyłącznie leżeniu na piasku. Na plaży można aktywnie uprawiać sport taki jak chociażby tenis plażowy, który daje mnóstwo frajdy i możliwości interakcji, zapewnia świetną zabawę i pozwala raz na zawsze rozprawić się z nudą.

Plaża wyposażona w boisko do gry, która posiada między innymi profesjonalne siatki do tenisa plażowego, z pewnością będzie cieszyła się większą popularnością wśród turystów. Tego typu siatki będą doskonałe na wszelkie imprezy sportowe takie jak turnieje i rozgrywki. Wydarzenia tego typu zawsze przyciągają dużą uwagę i warto organizować się, aby podnieść atrakcyjność kompleksu wypoczynkowego z plażą.

PROFESJONALNA SIATKA DO TENISA PLAŻOWEGO

Tenis plażowy gwarantuje zawsze moc niezapomnianych atrakcji i prawdziwą adrenalinę podczas rozgrywek. Aby przygotować odpowiednie boisko do gry w tenisa plażowego tak naprawdę nie trzeba wiele. Inwestycja w profesjonalne siatki do tenisa plażowego to największy wydatek. Dobra siatka do tenisa wytrzyma bardzo wiele sezonów, szczególnie jeżeli będzie zdejmowana na przykład na czas deszczowej pogody oraz na jesień i zimę. Profesjonalna siatka do tenisa plażowego jest wykonana z trwałego i bardzo odpornego na zniszczenia polipropylenu. To materiał gwarantujący ogromną wytrzymałość. Siatka nie ulegnie zniszczeniu nawet wtedy, gdy sportowe rozrywki nabiorą szybkiego tempa. To właśnie profesjonalna konstrukcja siatki zapewnia tak dużą wytrzymałość. Tego typu siatka dedykowana jest zarówno dla rozgrywek amatorskich, jak również na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe, takie jak turnieje i rozgrywki. Zapewnia profesjonalną oprawę wizualną imprezy, która dzięki temu zyskuje większą renomę i prestiż. Siatka została wykończona w atrakcyjny dla oka sposób. Kolorystyka nawiązuje do kojarzącej się plażą i wypoczynkiem nad wodą. Poza tym siatka zapewnia bardzo dobrą widoczność nawet z dużej odległości. Zawodnicy mogą zatem serwować, a mała widoczność siatki z dużych dystansów nie jest problemem. Zapewnia to między innymi sposób wykończenia siatki w intensywnym żółtym kolorze.

WYMIARY PROFESJONALNEJ SIATKI DO TENISA PLAŻOWEGO

Nasza siatka do tenisa plażowego posiada odpowiednie wymiary wynoszące odpowiednio 9,50 x 1,0 m. lub 8,50 x 1,0m. Z boku siatka posiada specjalnie skonstruowane wzmocnienia, które zapewniają odpowiednią wytrzymałość oraz dają możliwość prawidłowego naprężenia siatki. Dzięki temu siatka doskonale zachowuje swój kształt, jest bardziej odporna chociażby na podmuchy wiatru. Siatka jest perfekcyjna zarówno do zastosowania wewnątrz hal i obiektów sportowych, jak również na zewnątrz. Nadaje się do zawieszenia na boiskach przygotowanych na plaży. Linka kevlarowa pozwala prawidłowo naprężyć siatkę. Tak przygotowane stanowisko do gry pozwala na częstą eksploatację boiska. Boisko do gry w tenisa plażowego na pewno będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem we wszelkich ośrodkach wypoczynkowych oraz w centrach sportów plażowych.

Polecamy również słupki do tenisa plażowego i akcesoria do tenisa plażowego