Street workout - urządzenia dynamiczne


URZĄDZENIA STREET WORKOUT DYNAMICZNE

Street workout to specyficzna forma aktywności fizycznej, która zyskuje coraz większą popularność. Do ćwiczeń są w tym przypadku wykorzystywane specjalnie zaprojektowane urządzenia, będące elementami zabudowy miejskiej. Street workout to rozwiązanie polecane osobom, które nie chcą płacić za karnety na siłownię i preferują trening na świeżym powietrzu. W naszym sklepie sportowym znaleźć można wiele urządzeń do wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń dynamicznych, pozwalających na kompleksowy rozwój siły i kondycji.

ĆWICZENIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU STREET WORKOUT

Określenie street workout oznacza po prostu uliczny trening. Ta charakterystyczna forma aktywności fizycznej spopularyzowała się około 2009 roku, jednak znana była również wcześniej. Siłownie zewnętrzne zaopatrzone mogą być w maszyny, które razem tworzą kompletny system sprzętów treningowych. Ćwiczenia na świeżym powietrzu z wykorzystaniem urządzeń dynamicznych opierają się przede wszystkim na podstawowych ruchach, jednak angażują do pracy wiele partii mięśniowych. Oferowane przez nas produkty odznaczają się bezawaryjnym działaniem i dużą wytrzymałością, niezależnie od warunków atmosferycznych. Przeznaczone do street workout urządzenia dynamiczne stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sprzętu z zamkniętych centr sportowych.

URZĄDZENIA STREET WORKOUT DYNAMICZNE

Dostępne w naszym sklepie urządzenia street workout dynamiczne to specjalnie zaprojektowane konstrukcje, opracowane w oparciu o nowoczesne technologie oraz przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły techniczne. Do ich zalet należy nie tylko ergonomia pracy i bezpieczeństwo użytkowania, ale też wyjątkowo elegancki wygląd. Urządzenia do ulicznego treningu dynamiczne wykonane są z elementów stalowych cynkowanych, malowanych na kolor z palety RAL. Zapewni to ochronę urządzeń przed działaniami czynników atmosferycznych. Specyficzna konstrukcja naszych urządzeń pozwala na przeprowadzanie zróżnicowanych ćwiczeń, które w kompleksowy sposób wpływają na poprawę kondycji i sylwetki. W zależności od rodzaju, maszyny do street workout mogą wzmocnić mięśnie ramion, nóg, tułowia, klatki piersiowej, pasa biodrowego czy pleców. Poprawiają koordynację ruchową i korzystnie wpływają na układ krążeniowo-oddechowy, a także wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.

STREET WORKOUT URZĄDZENIA DYNAMICZNE

Umożliwiające efektywny trening na zewnątrz urządzenia różnią się między sobą budową, dzięki czemu każde z nich przeznaczone może być do ćwiczeń konkretnych partii mięśniowych. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia montowane na pylonie, które nie odbiegają funkcjonalnością od swoich odpowiedników z tradycyjnych siłowni. Dotyczy to m.in. orbitreków, rowerów, biegaczy, wioślarzy czy jeźdźców, a także pras nożnych i ręcznych. Na efektywne ćwiczenia na świeżym powietrzu street workout pozwalają też wahadła, koła tai chi, wyciągi górne, przywodziciele i odwodziciele oraz motyle. Ich solidna konstrukcja sprawia, że z powodzeniem sprawdzają się w warunkach zewnętrznych i wykazują odporność na skrajne temperatury czy opady atmosferyczne. Wszystkie elementy urządzeń są wygodne w obsłudze, co przekłada się na wysoki komfort ćwiczeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polecamy sprzęt do crossfitu, materace gimnastyczno-asekuracyjne i lustra idealne na salę gimnastyczną, siłownię czy zajęcia fitness.