O firmie

 

PONAD 25 LAT NA RYNKU

Sport Transfer jest dziś rozpoznawalną marką w świecie sportu. W ciągu 25 lat działalności wyposażyliśmy w sprzęt i urządzenia sportowe dziesiątki obiektów w Polsce i Europie.

 

 
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW39

Jakość naszych produktów została potwierdzona podczas największych imprez sportowych na świecie takich jak: Mistrzostwa Europy i Świata w Piłce Ręcznej, Grand Slam oraz World Tour w siatkówce plażowej, The World Game, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej plażowej, Euroleague Final Four w koszykówce, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

 

 
 

CERTYFIKATYKPS_3403

Posiadamy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej na profesjonalne bramki do piłki ręcznej i piłki ręcznej plażowej. Nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez jednostkę certyfikującą.

 

 
 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGIIMG_7976

Przykładamy dużą uwagę do jakości obsługi klienta. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, będąc jego przewodnikiem w świecie urządzeń sportowych.

 

 
 

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIAIMG_4891

Wyposażając obiekt sportowy, dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb użytkowników. Kolorystyka produktów, elementy graficzne, indywidualne nadruki na osłonach, siatkach to rozwiązania dostosowywane do wymagań każdego klienta. Oferujemy również naszą pomoc w trakcie planowania i projektowania obiektów sportowych.

 

 

Sport Transfer narodził się z pasji. Realizujemy koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Oznacza to, że robimy wszystko, żeby dostarczać ludziom jak najwięcej wartości i wspierać ich rozwój sportowy.

Dążymy do tego, żeby wywierać pozytywny wpływ na jakość życia. Promujemy zdrowy styl życia. Propagujemy zwiększanie szans na wykorzystanie indywidualnego potencjału. Wspomagamy programy edukacyjne. Udzielamy wsparcia społecznościom lokalnym.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy zachęcać do sportu i zaszczepiać miłość do aktywnego spędzania wolnego czasu. Staramy się zachęcać dzieci do ruchu i trenowania, dlatego też uczestniczymy jako partnerzy w wielu projektach pro sportowych. Zarówno w dużych miastach jak i tych najmniejszych rozwijamy ducha sportu!
Nasza Oferta