Bujaki

BUJAKI

Z placów zabaw korzystają przede wszystkim dzieci, dlatego tak ważne jest ich właściwe wyposażenie. Bujaki ogrodowe dla dzieci to współczesne odpowiedniki konia na biegunach. Stanowią one nie tylko doskonały sposób na urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu, ale zapewniają również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Bujaki na plac zabaw przybierają fantazyjne kształty i kolory, są źródłem radości, a dodatkowo sposobem na rozwój ich sprawności ruchowej.

BUJAKI NA PLAC ZABAW - JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI?

Bujaki ogrodowe na sprężynie przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. Powinny być zaprojektowane tak, aby umożliwiać dziecku wygodne oraz samodzielne wsiadanie i zsiadanie. Istotne są tutaj również oznaczenia, dotyczące dopuszczalnej wagi oraz wieku. Jednak najważniejszą kwestią przy wyborze odpowiedniego produktu jest to, czy bujaki ogrodowe dla dzieci posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Podstawę bujaków ogrodowych powinna stanowić solidna i wytrzymała sprężyna, która wprawia zabawkę w ruch. Bujaki ogrodowe dla dzieci muszą być także montowane w odpowiedni sposób, aby nie narazić najmłodszych na niebezpieczeństwo. Jeśli dodatkowo bujaki ogrodowe na sprężynie są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne, z pewnością posłużą dzieciom przez wiele lat.

BUJAKI OGRODOWE NA SPRĘŻYNIE - GDZIE JE MONTOWAĆ?

Aby zapewnić dzieciom zabawę, a jednocześnie harmonijny rozwój, należy stworzyć dla nich bezpieczny plac zabaw. Bujaki ogrodowe są łatwe w montażu. Można je zamontować nie tylko w miejscach publicznych, takich jak place zabaw w przedszkolach i szkołach czy parkach, ale również na prywatnych posesjach, w ogrodzie. Jeśli chodzi o nawierzchnię, to możliwości są różne - bujak może zostać zainstalowany na trawie, piasku, żwirze czy macie gumowej. Innym sposobem jest stałe związanie zabawki z fundamentem betonowym. Istotne jest to, aby bujak został zamontowany na równym terenie. Do montażu tego elementu placu zabaw potrzebna jest kotwa do huśtawki sprężynowej oraz sprężyna do bujaka.

BUJAKI OGRODOWE NA SPRĘŻYNIE W OFERCIE SKLEPU SPORT TRANSFER

Sport Transfer oferuje najwyższej jakości bujaki na plac zabaw. Wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale także solidnością wykonania i dbałością o detale. Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty o bogatej kolorystyce i ciekawym kształcie (m. in. jeleń, piesek, lisek czy panda), więc można dokonać wyboru zgodnie z preferencjami dziecka. Bujaki na sprężynach w sklepie Sport Transfer wykonane są z wytrzymałej płyty HDPE o grubości 19 mm. Ich maksymalne obciążenie nie powinno przekraczać 50 kg. Bujaki ogrodowe dla dzieci, dostępne w naszej ofercie, wyposażone zostały w uchwyty oraz antypoślizgowe podnóżki. Sprzedajemy je w zestawie ze sprężyną oraz ogniowo ocynkowaną kotwą, co ułatwi ich montaż. Produkty posiadają certyfikat jakości TÜV SÜD, który zapewnia, że są dostosowane do montowania na publicznych placach zabaw.