Piłkochwyty zewnętrzne na słupach aluminiowych

Bezpieczeństwo na boisku to podstawa, by można było perfekcyjnie rozegrać dany mecz. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości akcesoria, które jeszcze bardziej się przyczynią do utrzymania wszelkich norm i zasad. Do wyboru są: piłkochwyty na boiska sportowe, siatki grodzące, siatki zabezpieczające.

Wszystko to jest wykonane z materiałów, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czy to zatem latem w upale, czy zimą przy wysokim mrozie - nic się nie zadzieje i stan pierwotny będzie cały czas taki sam. Warto zatem postawić takie ogrodzenie, które sprawdzi się w danej okolicy przy szkole czy też na orliku w mieście.

KONIECZNY DETAL BOISK

Boisko ma swoje granice, ale żeby było jeszcze bardziej bezpiecznie i pewnie to można ogrodzić je siatkami, które wyglądają estetycznie. Proponujemy Państwu system oparty na aluminiowych profilach. Możecie Państwo wybrać konkretną barwę, która będzie dopasowana do otoczenia w danej lokalizacji, na przykład zieloną. W ten sposób zyska się ochronę graczy na boisku jak też ciekawą prezencję, która nie zakłóci innych elementów, a podkreśli określony design.

UPRAWIANIE SPORTU NA WYSOKIM POZIOMIE

Odpowiednia infrastruktura na boisku jest wymogiem, o który należy zadbać pod każdym względem. Piłkochwyty na boiska sprawdzą się tutaj wyśmienicie, a co więcej osoby rozgrywające na boisku będą mogły spokojnie zadbać o mecz bez obawy o wypadnięcie piłek gdzieś daleko. Do tego wszystkiego można dobierać podwyższenia, które będą rewelacyjnie zaadaptowane z tym, co już jest. Ci, którzy są na murawie, a także Ci, którzy przechodzą obok będą mieli swoistą barierę ochronną. Każdy zatem może przyjść i pooglądać beztrosko mecz a także zagrać ze spokojem o to, że piłki będą tam, gdzie trzeba.
Piłkochwyt wykonany wokół całego boiska może również zastąpić ogrodzenie całego terenu boiska sportowego.

WYSOKI GATUNEK MATERIAŁÓW

Nasza firma zadbała o to, aby każda część piłkochwytów na boiska sportowe a także siatek grodzących i siatek zabezpieczających była wytworzona z najlepszych surowców. Do wyboru jest różna wysokość, a także dostosowanie do wieku czy też umiejętności osób, które będą na boisku. Siatki na piłkochwyty posiadają Certyfikat DIN EN ISO. Dodatkowo mocowanie jest solidne i zapewniające stabilność piłkochwytów. Jakiekolwiek przewrócenie się jest zatem niemożliwe, więc śmiało będzie można grać i czuć się po prostu pewnie w takim terytorium.

ATRAKCYJNA OFERTA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z każdą naszą propozycją, która może być realizowana wedle indywidualnych zaleceń. Polecamy zwłaszcza piłkochwyty zewnętrzne na słupach aluminiowych. Jesteśmy otwarci na każdorazową współpracę, możemy kompetentnie doradzić, co będzie najlepsze w danym przypadku. To, gdzie znajduje się boisko ma niemałe znaczenie, wobec czego zawsze postaramy się najlepiej dopasować piłkochwyty i siatki do warunków panujących na wybranym podłożu. Jeśli zatem pojawiają się pytania lub chcą Państwo uzyskać jeszcze bardziej szczegółową specyfikację produktu, to nie pozostaje nic innego jak kontakt z nami. Przy zakupie piłkochwytów warto również obejrzeć bramy wjazdowe i furtki wejściowe wypełnione siatką polipropylenową. 
Zobacz także siatki na piłkochwyty