Plażowa arena

PLAŻOWE ARENY DO SPORTÓW PLAŻOWYCH

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy przenośne boiska do sportów plażowych, które są w pełni mobilne. Mogą one zostać umieszczone na dowolnej płaskiej powierzchni. Doskonale sprawdzają się podczas gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową, piłkę ręczną plażową czy też tenisa plażowego. Występują w wielu różnych wariantach, a więc znalezienie opcji odpowiedniej dla siebie nie będzie stanowić żadnego wyzwania. W przypadku wątpliwości zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej wykwalifikowanej obsługi. Z chęcią odpowie ona na wszystkie zadane pytania, a także udzieli szczegółowych informacji.

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Każde nasze boisko przenośne do sportów plażowych cechuje się nieprzeciętną wytrzymałością oraz odpornością na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Bandy wykonywane z certyfikowanych płyt polietylenowych, posiadają znakomite parametry użytkowe. Są one odporne na pęknięcia, czy też pozostałe uszkodzenia mechaniczne. Pozostają w nienaruszonym stanie nawet w przypadku najbardziej intensywnej eksploatacji. Wysoka trwałość ułatwia również transport. Nie trzeba obawiać się potencjalnych usterek, które mogłyby powstać podczas tego procesu. Przenośne boisko do sportów plażowych jest podczas użytkowania zasypywane piaskiem. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie komfortu użytkowników. Podłoże jest ergonomiczne, a jednocześnie stabilne.

SZEROKI WYBÓR

Plażowa arena może zostać w stu procentach przystosowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby system został po czasie rozbudowany. Modułowe konstrukcje zapewniają wysoki poziom swobody, a więc wszystko zależy od osobistych potrzeb. Na uwagę zasługuje fakt, że elementy metalowe są cynkowane ogniowo. Sprawia to, że posiadają one idealnie gładką powierzchnię, która nie wymaga dalszej modyfikacji i jest wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia. Atutem jest również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Nawet najmniejsze detale są starannie dopracowywane, a taki zakup opłaca się najbardziej. Areny po zamontowaniu wystarczy zasypać piaskiem, aby poczuć się jak na prawdziwej plaży nadmorskiej! Jest to idealny sposób na urozmaicenie urlopu, dlatego prezentowane areny plażowe polecane są zwłaszcza właścicielom ośrodków wypoczynkowych, hoteli, gospodarstw agroturystycznych. Idealnie sprawdzą się także na obozach sportowych organizowanych dla dzieci i młodzieży. Z pewnością wyróżnią Państwa usługi spośród konkurencji i zainteresują osoby szukające najfajniejszego miejsca na spędzenie urlopu. Wybierając bandy renomowanego producenta, można uniknąć problematycznych defektów. Po demontażu plażowa arena może być przechowywana w magazynie aż do kolejnego sezonu. Proponowane plażowe areny prezentują się niezwykle efektownie. Nowoczesny, a jednocześnie minimalistyczny design to wielka zaleta. Boiska plażowe dostępne są w wielu kolorach. W naszej ofercie znajdują się plażowe areny w rozmiarze M, L oraz XL. Im większa arena, tym więcej sportów plażowych będzie można na niej uprawiać.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU WYPOSAŻENIA

Plażowe areny przenośne do sportów plażowych mogą zostać wyposażone w dowolne elementy, dzięki czemu wygoda eksploatacji wzniesienie się na wyższy poziom. Mowa tutaj o m.in. piłkochwytach, które zmniejszają ryzyko wybicia piłki poza teren boiska, co znacząco usprawnia grę, a także zwiększa poziom bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym można znaleźć również profesjonalny sprzęt sportowy do różnych dyscyplin plażowych – np. do siatkówki plażowej, piłki ręcznej plażowej, piłki nożnej plażowej, tenisa plażowego. W jednym miejscu można kupić wszystkie niezbędne elementy do gry w sporty plażowe! Zapewniamy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również atrakcyjne ceny. Służymy fachowym doradztwem w przypadku problemów z wyborem najkorzystniejszego wariantu. Oczywiście plażowe areny występują w różnych wersjach wymiarowych, a więc łatwo można wpasować je w dane otoczenie. Przed zakupem należy jedynie wykonać podstawowe pomiary, aby upewnić się, ile wolnej przestrzeni mamy do zagospodarowania.