Piłki do piłki ręcznej plażowej

ORYGINALNE PIŁKI DO PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ MARKI SELECT

Przyczepne i wytrzymałe piłki do piłki ręcznej plażowej Select doskonale sprawdzą się nie tylko na piasku, ale również na murawie. Oryginalne piłki zapewnią komfortową grę zarówno wśród przyjaciół, jak i również podczas profesjonalnych turniejów klubowych.

IDEALNE PIŁKI DO PIŁKI RĘCZNEJ PLAŻOWEJ DLA DZIECI

Piłki do piłki ręcznej plażowej Select są idealnym wyborem nie tylko dla dorosłych, ale również dla małych dzieci. Miękką gumową piłkę można wykorzystać przy wielu grach, zabawach i profesjonalnych treningach. Gumowe piłki są najlepszym wyborem dla najmłodszych miłośników piłki ręcznej, dlatego że rzuty nie wymagają użycia dużej siły. Piłki nawet przy przypadkowym kontakcie z twarzą nie będą powodować większego bólu. Firma Select stosuje nowe, ulepszone powierzchnie, dzięki którym nawet małe dłonie mogą liczyć na idealną przyczepność.

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA PIŁKI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Piłki do piłki ręcznej plażowej wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i pozbawione są całkowicie szkodliwych ftalanów. Piłki wyróżniają się bardzo dużą żywotnością. Piłki Select posiadają atest IHF-APPROVED, który obok pozytywnych referencji klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Piłka jest bardzo miękka w dotyku i rewelacyjnie leży w dłoni. Dzięki specjalnej teksturze można liczyć na pewny chwyt, który znacząco ułatwia podania i oddawanie strzałów. Dzięki idealnemu zbalansowaniu nie ma nawet najmniejszych problemów z nieprzewidywalnymi odbiciami. Wysokogatunkowy materiał znacząco zwiększa żywotność piłek Select.

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA PIŁKI SELECT?

Select jest jednym z najpopularniejszych producentów ręcznie szytych piłek na świecie. Marka ceniona jest za innowacyjne rozwiązania, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny. Select do piłki ręcznej plażowej dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Większość dostępnych na rynku piłek jest tworzona na bazie oryginalnych innowacji Eigil Nielsena. Firma Select pierwszy raz pojawiła się na rynku w 1947 roku i do dnia dzisiejszego zdobyła wysoką pozycję na rynku i wielu stałych klientów.

MODELE DUO SOFT

Dla początkujących i doświadczonych zawodników najlepszym wyborem są piłki DUO SOFT, które dostępne są w kilku rozmiarach. Rozmiar 2 jest najczęściej używany w drużynach kobiecych (od 14 roku życia) i wśród drużyn męskich u chłopców (od 12 do 16 roku życia). Piłki w rozmiarze 2 ważą od 325 do 375 g. Jeżeli chodzi o piłki w rozmiarze 3, to są to oczywiście największe piłki, które zazwyczaj mają obwód 58 – 60 cm i ważą od 425 do 475 g. Tego typu piłki wykorzystywane są przez profesjonalne drużyny męskie od 16 lat. Dla dzieci do 8 roku życia zdecydowanie najlepszym wyborem są piłki o rozmiarze 0. Modele DUO SOFT są bez wątpienia najpopularniejszym wyrobem duńskiej marki. Piłka DUO SOFT nie ma szwów, dlatego też doskonale nadaje się również do gry w wodzie albo w pobliżu wody. Guma jak powszechnie wiadomo jest bardzo plastycznym materiałem, dlatego też piłki z niej wykonane bez problemu można złapać jedną dłonią.

Serdecznie zapraszamy do zakupu, polecamy również pozostały sprzęt do piłki ręcznej plażowej.