Siatki osłonowe do golfa


SIATKI OSŁONOWE NA POLE GOLFOWE

Golf to bardzo interesująca, a przy tym elitarna i prestiżowa dyscyplina sportowa. Odbywa się wyłącznie na specjalnie przygotowanych do tego celu polach, które muszą być odpowiednio zagospodarowane. Do wyjątkowo ważnych elementów wyposażenia należą specjalne siatki osłonowe, które wyłapują piłki golfowe i chronią przed ich nadmiernym oddaleniem się. Ich zastosowanie znacząco zwiększa komfort gry, dlatego polecane są wszystkim golfistom. Szeroki wybór piłkochwytów ochronnych znaleźć można w ofercie Sport Transfer, znanego producenta sprzętu sportowego.

SIATKI DO ŁAPANIA PIŁEK NA POLU GOLFOWYM

Oferowane w Sport Transfer siatki ochronne do gry w golfa powstają z wysokiej jakości polipropylenu, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Jego zastosowanie daje gwarancję, że siatka nie ulegnie rozerwaniu nawet w przypadku uderzenia z bardzo dużą siłą. Posiadacze pól golfowych, osoby zarządzające takimi obiektami oraz sami golfiści zyskują w ten sposób odpowiednią ochronę przestrzeni gry oraz pewność całkowitego bezpieczeństwa prowadzonych rozgrywek. Polipropylen jest materiałem wyjątkowo giętkim i elastycznym, dzięki czemu daje gwarancję całosezonowego zabezpieczenia. Siatki na pola golfowe mają najczęściej postać bezwęzłową o odpowiedniej grubości splotu, a także występują w różnych wariantach kolorystycznych.

SIATKI DO ŁAPANIA PIŁEK NA POLU GOLFOWYM

Piłka golfowa cechuje się niemałą twardością, a po uderzeniu pędzi z bardzo dużą prędkością. W przypadku braku odpowiedniej ochrony może wyrządzić różne szkody w otoczeniu gry. Siatki osłonowe na pole golfowe są mocne, wytrzymałe i solidne, dzięki czemu skutecznie niwelują ryzyko wystąpienia wypadków na terenie obiektu sportowego i nie ulegają odkształceniom nawet w przypadku bardzo intensywnego wychwycenia. Piłkochwyty na pola do golfa mogą posiadać profile aluminiowe, wzmocnione i ożebrowane, bądź też stalowe malowane i cynkowane. Po zamocowaniu w tulejach mogą mieć różną wysokość, a dzięki specjalnym przetłoczeniom dają pewność swobodnego założenia siatki przy pomocy odpowiedniego haczyka. Ich montaż odbywa się nie tylko bezpośrednio w granicach pola golfowego, ale również w miejscach narażonych na łatwe opuszczenie terenu rozgrywek przez piłkę - np. wokół stawów.

SIATKI OCHRONNE DO GRY W GOLFA

Siatki osłonowe na pole golfowe cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewniają bardzo dobrą odporność na dynamiczne warunki atmosferyczne i z powodzeniem wytrzymują nawet wieloletnią eksploatację. Konstrukcja słupków montażowych jest bardzo stabilna, co wynika z możliwości ich zabetonowania w specjalnych stopach fundamentowych po zamontowaniu w stalowych tulejach.

Nie bez znaczenia pozostaje optymalnie dobrana wielkość oczek, zapewniająca zatrzymanie piłeczki o standardowych rozmiarach oraz chroniąca przed jej wypadnięciem z obszaru widzenia. Specjalistyczne piłkochwyty na pole golfowe montowane są w miejscach najbardziej narażonych na wybicie piłek, co zapewnia bezpieczeństwo również kibicom śledzącym mecz golfowy. Rozwiązanie to daje też gwarancję odpowiedniej ochrony mienia, które znajduje się poza polem gry.

Serdecznie zapraszamy do zakupu siatek osłonowych na pole golfowe!