Plażowa arena - zestawy

ARENA PLAŻOWA ZESTAWY

Uprawianie sportów plażowych jest wyjątkowo popularne, dlatego warto zainwestować w odpowiedni sprzęt, który pozwoli w pełni cieszyć się z urlopu na plaży. Każdemu fanowi tego typu sportów, a zwłaszcza właścicielom ośrodków wczasowych, hoteli oraz obiektów sportowych polecamy nowoczesne zestawy areny plażowej znajdujące się w ofercie naszego sklepu! Czym charakteryzują się takie zestawy, jak można je wykorzystać i jak są wykonane? Poniżej odpowiedzi na te pytania.

PLAŻOWA ARENA ZESTAWY — CO TO TAKIEGO?

Arena plażowa jest to specjalnie stworzony zestaw rozkładanych band, które po złożeniu tworzą zamkniętą bryłę. Następnie można ją zasypać piaskiem i umieścić na nim odpowiedni sprzęt sportowy służący do grania w konkretną dyscyplinę sportową. Największym plusem tego rozwiązania jest to, że taka arena ma charakter mobilny. Można ją dowolnie składać i rozkładać. Problemu nie powinno stanowić także przeniesienie areny w inne miejsce. Z racji tego, że sporty plażowe są rozgrywane głównie latem, po skończonym sezonie arenę można złożyć, a następnie przechowywać w magazynie. Plażowe areny o różnych wielkościach dostępne na naszej stronie internetowej mogą posłużyć jako miejsce do rozgrywania profesjonalnych meczów, ale także jako miejsce na relaks oraz aktywny odpoczynek podczas urlopu. Będą doskonałym urozmaiceniem dla wczasowiczów, którzy na miejsce wypoczynku mogą wybrać ośrodek posiadający w swojej ofercie plażowe areny. Dlatego prezentowane zestawy polecamy każdemu, komu zależy na zwiększeniu zainteresowania swoim ośrodkiem wypoczynkowym.

WYKONANIE ARENY PLAŻOWEJ

Plażowa arena do sportów plażowych – zestaw, ma podstawy w postaci band wykonanych z płyt polietylenowych o grubości 10 mm mocowanych do specjalnych stalowych wsporników. Wysokość band wynosi 40 cm. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane ogniowo, co zwiększa ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Malowane są metodą proszkową na kolory z palety RAL. Z kolei elementy wykonane z płyt polietylenowych dostępne są w kilku kolorach. W zależności od wybranego modelu boiska w zestawie otrzymuje się różną ilość band o wysokości 40 cm. Uzupełnienie areny mogą stanowić elementy sprzętu sportowego służące do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną plażową, piłkę ręczną plażową, czy tenisa plażowego, np. słupki do tenisa plażowego i siatki do tenisa plażowego. Polecamy również nasze bramki do piłki nożnej plażowej oraz piłki ręcznej plażowej. Dostępne na naszej stronie internetowej rozwiązania są w pełni kompatybilne z oferowaną areną sportową. Arenę można wyposażyć także w piłkochwyty zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. W razie potrzeby cały system areny można rozbudować o moduły mające długość 3 m.

ARENA PLAŻOWA – WYMIARY DOSTĘPNE W SKLEPIE

Wybrany przez nas przenośny zestaw areny plażowej powinien mieć odpowiednią wielkość, dostosowaną do wolnej przestrzeni, którą dysponujemy.

Obecnie w ofercie dostępne są areny w trzech rozmiarach:

- Plażowa arena M (27,00 m x 18,00 m) - mieści pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej lub tenisa plażowego wraz ze strefami bezpieczeństwa.

- Plażowa arena L (33,00 m x 18,00 m) - mieści pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej plażowej oraz siatkówki plażowej lub tenisa plażowego wraz ze strefami bezpieczeństwa.

- Plażowa arena XL (42,00 m x 33,00 m) - mieści pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej plażowej oraz w poprzek boisko do piłki ręcznej plażowej, siatkówki plażowej lub tenisa plażowego wraz ze strefami bezpieczeństwa.

Przenośną arenę do sportów plażowych warto wybrać z kilku powodów. Po pierwsze jest ona mobilna i można ustawić ją w dowolnym miejscu, po drugie nie wymaga pozwolenia na budowę, a po trzecie po zakończonym sezonie można ją złożyć i bezpiecznie przechowywać. Arena plażowa będzie dodatkową atrakcją dla wczasowiczów, dlatego taka inwestycja może przynieść nam duże korzyści.

Zobacz również ofertę na: plażowa arena – akcesoria.