Kule, dyski, oszczepy, młoty

Wysokiej klasy kule, dyski, oszczepy, młoty umożliwiają amatorskie oraz wyczynowe uprawianie wielu popularnych dyscyplin. Proponujemy wyłącznie akcesoria spełniające rygorystyczne normy oraz standardy, które zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Przekłada się to na wysoki komfort i ergonomię użytkowania. Atutem jest również podwyższona trwałość oraz odporność na uszkodzenia fizyczne, które mogłyby powstać na skutek częstej eksploatacji. Kolejną zaletą są korzystne ceny.

CERTYFIKOWANE MATERIAŁY

Rzut oszczepem to dyscyplina ciesząca się sporym zainteresowaniem, która wymaga specjalistycznego wyposażenia. Produkty dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają restrykcyjne normy. Nie zawierają one związków szkodliwych dla otoczenia. Zapewniają doskonałe parametry użytkowe, co ma wpływ na osiągi w sporcie.

NIEPRZECIĘTNA WYTRZYMAŁOŚĆ

Ci, którzy chcą uprawiać pchnięcie kulą, potrzebują akcesoriów o nieprzeciętnej trwałości. Oferowane wyposażenie wyróżnia się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną, co zmniejsza ryzyko wystąpienia przedwczesnych usterek. Kule, młoty, oszczepy i dyski zostały kompleksowo przygotowane do intensywnej eksploatacji.

WYSOKI POZIOM ERGONOMII

Dla osób trenujących rzut dyskiem lub pokrewną dyscyplinę bezpieczeństwo powinno znajdować się na pierwszym miejscu. Proponujemy ergonomiczne wyposażenie, które gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania. Produkty dzielą się na wyczynowe oraz treningowe. W przypadku trudności z podjęciem decyzji zakupowej wystarczy skontaktować się z naszą obsługą.