Bramki do unihokeja

Unihokej to szybka gra, której zasady przypominają standardowego hokeja. Mecz w unihokeja dzieli się na dwie części, a zawodnicy poruszają się po hali. Unihokej może mieć wersją amatorską - dla osób, które chcą spędzić aktywnie czas oraz profesjonalną - w formie rozgrywek sportowych. Obie te wersje łączy fakt, że do gry w unihokeja potrzebny jest sprzęt, a także bramki do unihokeja. Czytaj więcej...

BRAMKA DO UNIHOKEJA I INNE, NIEZBĘDNE AKCESORIA GO GRY

Unihokej czasem nazywany jest halową wersją gry w hokeja. Wymaga szybkości i sprawności fizycznej od graczy. W zależności od rodzaju inny jest także sprzęt - na potrzeby hokeja amatorskiego i tego profesjonalnego. Zazwyczaj gra w hokeja wymaga pięciu graczy i bramkarza w każdej z drużyn.

W wersji amatorskiej bramkarz posiada kij, ale nie ma odpowiedniego stroju, a wymiary bramki do unihokeja są mniejsze, podobnie jak samo pole bramkowe. Także kije są prostsze i wykonane z plastiku. Z kolei unihokej dla prawdziwych amatorów tego sportu, czyli w wersji profesjonalnej, to dyscyplina podobna bardzo do samego hokeja. Wówczas też bramkarz posiada specjalny ubiór i ochraniacze, a bramki są podobne do tych jakie mają zastosowanie w hokeju.

W trakcie gry w unihokeja można więc zdecydować się na wersję amatorską lub profesjonalną, co wiąże się z wyborem rodzaju bramki do unihokeja.

RÓŻNE RODZAJE BRAMEK DO GRY W UNIHOKEJA

W tej kategorii znajdziecie różne wersje bramek do unihokeja, w tym wersje o rozmiarach 90 x 60 cm, a także w wymiarach 115 x 90 cm. Pierwsza z nich (do kupienia w naszym sklepie) jest bardzo wytrzymała, co wynika z konstrukcji stalowej. Istnieje możliwość składania jej, co jest wygodne w zakresie noszenia, a także przechowywania np. w magazynie w taki sposób, by nie zajmowała dużo miejsca. Z kolei bramka do unihokeja o wymiarach 115 x 90 cm to podobny produkt, jednak o większym rozmiarze.

Co istotne, oferowane przez nas bramki cechuje wysoka jakość, a stalowe elementy pozwalają zachować ich trwałość na długi czas. Bramki spełniają też wszystkie, niezbędne wymagania techniczne i normy stosowane w Unii Europejskiej, co ma znaczenie w zakresie bezpieczeństwa sportowców i osób, jakie mają z nimi kontakt.

UNIHOKEJ SKLEP - ZNAJDŹ BRAMKĘ DOPASOWANĄ DO SIEBIE

Oferta bramek do unihokeja dostępnych w różnych rozmiarach pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego sportowca, zależnie od tego jaki rodzaj unihokeja chce trenować.

Bramki do unihokeja dostępne w naszym sklepie są ponadto stabilne, choć lekkie. Nie ma, jednak obaw, że będą się przewracać, co wpływałoby na jakość gry. To też ważna kwestia jeśli chodzi o bezpieczeństwo zawodników, a to jest istotne niezależnie od tego czy mamy do czynienia z unihokejem amatorskim czy profesjonalnym.

Dobra bramka do unihokeja, dostępna w naszym sklepie Sport Transfer, daje możliwość rozgrywania meczów w unihokeja dla osób, które robią to amatorsko - wybierając zdrową wersję aktywnego spędzania czasu, jak i dla tych, którzy chcą poznać tajniki gry w profesjonalnego unihokeja. Co ważne, bramki są lekkie, ale stabilne i wytrzymałe, nie zagrażają bezpieczeństwu zawodników i dają pewność, że każdy mecz będzie wyjątkowym wydarzeniem sportowym. Polecamy pozostały sprzęt do unihokeja oraz sprzęt do hokeja na trawie