Piłka nożna plażowa

Popularność tradycyjnej piłki nożnej jest ogromna, ale nie oznacza to wcale, że jej wersja plażowa nie ma swoich miłośników. Wbrew pozorom nie jest to wcale mała grupa. Dlatego w ofercie naszego sklepu uwzględniliśmy także sprzęt do piłki nożnej plażowej, niezbędny do przeprowadzenia amatorskich i zawodowych rozgrywek czy treningów.

BEZPIECZNA GRA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dewizą naszego sklepu jest zachęcanie do wszelkiej aktywności fizycznej i wspieraniu jej na różnych poziomach, proponując sprzęt zapewniający najwyższy komfort i bezpieczeństwo gry. Znajdujący się w naszym asortymencie sprzęt i akcesoria do piłki nożnej plażowej jest wykonany z materiałów wysokiej klasy, spełniający odpowiednie normy i standardy, by zapewniać właściwy komfort podczas amatorskich oraz profesjonalnych rozgrywek i treningów.

Proponujemy wytrzymałe i solidne bramki do piłki nożnej plażowej przystosowane do boisk pokrytych piaskiem. Wykonane są z profili aluminiowych, które za pomocą krzyżaków są mocowane w piasku. Mocne i stabilne z pewnością zapewnią komfort gry na najwyższym poziomie. Podobnie jak wysokiej jakości siatki do bramek, które cechuje niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Niezbędne do gry akcesoria i sprzęt do piłki nożnej plażowej obejmują między innymi profesjonalne linie do wyznaczania pola gry, jak również chorągiewki przegubowe do oznaczania narożników boiska. Dostępne w naszym sklepie linie wyznaczające pole gry są wykonane z taśmy polipropylenowej - wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Ponadto ich zaletą jest niezwykle łatwy montaż oraz fakt posiadania regulacji długości dzięki zastosowaniu odpowiednich narożników. Z kolei mocowane w tulei profesjonalne chorągiewki przegubowe do oznaczania narożników boiska zostały wykonane z poliwęglanu w kolorze żółtym lub białym.

Wysokiej klasy akcesoria oraz sprzęt do piłki nożnej plażowej, wyróżniający się trwałością i solidnym wykonaniem, gwarantuje bezpieczeństwo (produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa) oraz komfort gry na długie lata oraz pozwala czerpać z niej dużo radości i satysfakcji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NIE TYLKO OFEROWANEGO ASORTYMENTU

Niezwykle cenimy sobie profesjonalizm pod każdym względem. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko oferowany przez nas różnego typu sprzęt sportowy był najwyższej jakości, ale także obsługa. Służymy fachowym doradztwem i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, by zaoferować naszym klientom najlepsze rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Zaufało nam wiele obiektów sportowych zarówno w kraju, jak i za granicą, co stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i czyni z nas partnera godnego zaufania, z którym warto współpracować. Z kolei jakość oferowanego przez nas sprzętu została potwierdzona podczas wielu rozgrywek na największych imprezach światowych (np. podczas choćby Mistrzostw Europy i Świata w Piłce Ręcznej czy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej).

Polecamy również sprzęt do piłki ręcznej plażowej, tenisa plażowego oraz siatkówki plażowej