Wyposażenie dodatkowe

Dodatkowe wyposażenie sali gimnastycznej, szatni, czy hali sportowej to duży wybór różnego rodzaju ułatwień, dzięki którym praca i ćwiczenia w hali są łatwiejsze i bezpieczniejsze. Na stronie znaleźć można wszystko czego potrzebuje nowoczesna hala sportowa – od specjalistycznych zabezpieczeń na ściany, przez wózki na piłki i wieszaki na słupki, do ochronnych wykładzin na podłogi. Oferowane produkty to sprzęt najwyższej jakości; zaprojektowany tak, by służyć jak najdłużej przy założeniu intensywnej eksploatacji. Czytaj więcej...

WIESZAKI, SIATKI, WÓZKI I KOSZE NA PIŁKI

Każda sala gimnastyczna, oprócz sprzętu sportowego, potrzebuje także dodatkowego wyposażenia. Akcesoria do sali gimnastycznej, które znaleźć można na naszej stronie to między innymi wszystko to, co pozwala bezpiecznie przechowywać i transportować różnego rodzaju sprzęt sportowy. Jednym z najważniejszych elementów są tu wózki i regały służące do przechowywania piłek. Bardzo praktyczne są ruchome wózki, które pozwalają łatwo przewieźć dużą ilość piłek na salę gimnastyczną. W naszej ofercie znaleźć można wózki na piłki, które dodatkowo są zamykane, dzięki czemu zyskuje się większe bezpieczeństwo. Wózki składane pozwalają z kolei na zaoszczędzenie miejsca, kiedy akurat nie są potrzebne. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są specjalnie dostosowane do przechowywania piłek regały – zarówno wyposażone w kółka, jak i nie. Najprostszym rozwiązaniem służącym do przechowywania piłek jest wytrzymała siatka z tworzywa sztucznego.

W naszej ofercie znajdują się również wieszaki i regały służące do przechowywania słupków do siatkówki i tenisa. Do transportu słupków służą natomiast specjalnie do tego celu przystosowane wózki. Dostępne są również wózki do transportu wykładziny ochronnej.

WYKŁADZINA OCHRONNA I OSŁONY ZABEZPIECZAJĄCE

Nie mniej ważne są akcesoria służące do zabezpieczenia ścian i podłogi sali gimnastycznej. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są panele zabezpieczające, dzięki którym osłonić można ściany hali, ale również słupki i narożniki. Osłony wypełnione są pianką poliuretanową, a pokryte wytrzymałym i łatwym w utrzymaniu materiałem. Ich podstawę stanowi płyta typu sklejka. Do ochrony podłogi sali podczas różnego rodzaju imprez, służy specjalnie zaprojektowana, wytrzymała wykładzina, wykonana z odpornego na zniszczenie materiału PVC.

WYPOSAŻENIE SZATNI

Samo wyposażenie hali sportowej to jednak nie wszystko. Niezwykle istotne są również szatnie i to co się w nich znajduje – ławki i wieszaki. W naszej ofercie można znaleźć dwa rodzaje ławek. Pierwsze z nich to klasyczne ławki do szatni wykonane z malowanych proszkowo profili stalowych i drewnianego siedziska. Inne to ławki z siedziskami wykonanymi z polipropylenu. Ich zalety do duża wytrzymałość, i łatwość utrzymania. Na naszej stronie znaleźć można również bardzo praktyczne wieszaki do szatni – zarówno jednostronne, jak i dwustronne; montowane do ściany i wolnostojące.

PODIUM DLA ZWYCIĘZCÓW

Listę oferowanego przez nas dodatkowego wyposażenie sal gimnastycznych zamykają podia dla zwycięzców. Najbardziej praktyczne, bo łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu są podia wykonane z włókna szklanego. Również z tego materiału wykonane są podia drużynowe. Bardzo prostym i trwałym rozwiązaniem jest podium dla zwycięzców stalowe. Polecamy również sprzęt do gimnastyki i sprzęt gimnastyczny dla dzieci.