Wózki i farby do linii

Do malowania linii na boisku służy specjalnie do tego przeznaczony wózek. Dzięki jego pomocy możliwe jest wykonanie równomiernych linii o ostrych krawędziach. Takie profesjonalne wózki posiadamy w ofercie SPORT TRANSFER.

WÓZKI DO MALOWANIA LINII NA BOISKACH W SKLEPIE SPORT TRANSFER

W ofercie SPORT TRANSFER znajdują się cztery modele takich wózków:

1. Wózek do wyznaczania linii boiskowych - rolkowy

Ten rodzaj wózka wyposażony jest w system rolek, które w prosty i łatwy sposób nakładają równomiernie linie na murawę boiska. Ich szerokość jest stała i wynosi 10 cm. Wózek do wyznaczania linii boiska wyposażony jest w dwa pompowane koła, znacznie ułatwiające poruszanie się po trawie. A warto zauważyć, że waży on 22 kg. Jednym pełnym zbiornikiem (ma pojemność 15 litrów) jesteśmy w stanie wymalować linie pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej.

2. Wózek do wyznaczania linii boiskowych - kredowy

Wózek ten przeznaczony jest do wyznaczania linii na boiskach trawiastych (murawach piłkarskich) oraz pokrytych mączką ceglaną (kortach tenisowych). Ma 120 cm długości, 90 cm wysokości, 65 cm szerokości i waży 15 kg. By ułatwić pracę, zamontowano w nim 15-centymetrowy wskaźnik prowadzący, który umożliwia kredowanie po jeszcze widocznych starych liniach bądź też wcześniej wyznaczonej nowej linii boiska lub kortu.

Ten model wózka do wyznaczania linii boiskowych posiada regulację grubości malowanych linii od 5 do 10 cm, dzięki czemu bez problemu możemy wyznaczyć linie boiska do gry w: piłkę nożną, ręczną, siatkówkę, koszykówkę czy tenisa ziemnego. Regulacja ta dokonywana jest ręcznie przy pomocy koła obrotowego umiejscowionego na dnie zbiornika. Ponadto posiada on trzy gumowe koła i 15-litrowy pojemnik na kredę. System rozpylający w tym wózku zasilany jest przez koło obrotowe, które zamocowane jest na dnie pojemnika. Dzięki temu proszek kredowy jest rozpylany równomiernie na malowanej nawierzchni. Wygodna rączka ułatwia jego prowadzenie.

3. Wózek do wyznaczania linii boiskowych SUPERMATIC

Ten wózek do malowania linii na boisku wykonany jest ze stali nierdzewnej. Posiada on automatyczne utrzymanie ciśnienia bez zbiornika ciśnieniowego, za to z pompką ręczną. Dzięki czterem pompowanym kołom łatwo nim jeździ się po murawie. Wózek do wyznaczania linii boiskowych SUPERMATIC służy do zastosowania z farbą ekologiczną.

4. Wózek do wyznaczania linii boiskowych do zastosowania z farbą ekologiczną

Wózek posiada stabilną ramę stalową, odporną na działanie warunków atmosferycznych. Wyposażony jest w trzy pompowane koła, co znacznie ułatwia poruszanie się nim po murawie. Jego mechanizm umożliwia utrzymanie stałego ciśnienia w zbiorniku, który ma pojemność 10 litrów. Ten wózek do malowania linii na boisku przeznaczony jest do zastosowania z farbą ekologiczną.

FARBA DO MALOWANIA LINII NA BOISKU

Do wyznaczania linii pola do gry na boisku potrzebny jest nie tylko specjalny wózek, ale i odpowiednia farba. Idealnie nadaje się do tego farba ekologiczna dostępna w sklepie SPORT-TRANSFER. Służy ona do malowania białych linii na murawie boiska. Do wyboru mamy trzy wersje, o pojemności: 14, 15 i 20 kg.

Polecamy także mury piłkarskie idealne do treningów piłki nożnej oraz akcesoria treningowe do piłki nożnej