Kabiny dla zwodników

Mecze różnych gier zespołowych zawsze wzbudzają niesamowite emocje i przyciągają tłumy obserwatorów. Kiedy tylko zacznie się sezon, większe i mniejsze, profesjonalne oraz amatorskie drużyny, na przykład zorganizowane w zakładach pracy, osiedlowych klubach i wielu innych miejscach, umawiają się na sportowe potyczki.

Dobrze zorganizowane boisko, na którym stoją profesjonalne kabiny dla zawodników, to podstawa. Wtedy każdy mecz piłki nożnej będzie wyglądał bardziej profesjonalnie.

KABINY DLA ZWODNIKÓW

Siedziska sportowe dla zawodników potrzebne są między innymi dla graczy rezerwowych. Kiedy najważniejsi rozgrywający znajdują się na boisku, w gotowości czeka co najmniej kilka lub nawet kilkanaście innych osób, która w napięciu obserwują rozgrywkę oraz oczekują na swoją kolejkę.

Kabiny dla zawodników rezerwowych, w wersji podstawowej lub ekskluzywnej, to wygodne miejsce dla pozostałych graczy, gdzie mogą chwilę odpocząć oraz skąd mogą podziwiać grę.

Najważniejsze parametry dobrej kabiny dla zawodników rezerwowych:

- konstrukcja kabiny wykonana jest z profili stalowych,

- do wyboru profile ocynkowane lub malowane na wybrany przez zamawiającego kolor (z palety RAL),

- pokrycie kabiny w kilku wersjach: z poliwęglanu komórkowego, z poliwęglanu litego bezbarwnego lub z poliwęglanu litego brązowego z wykończeniem aluminiowymi,

- siedziska dla graczy plastikowe, w kolorach: niebieski, zielony, czerwony, żółty,

- liczba miejsc w zakresie 2-16, ilość miejsc robiona na zamówienie,

-dodatkowo na zamówienie podest z blachy lub ze sklejki, wodoodporne oraz przeciwpoślizgowej, wykończony sztuczną trawą.

Tego typu kabina dla zawodników to wygodne i komfortowe miejsce, w którym rezerwowi gracze mogą na spokojnie spędzić czas oczekiwania na swoją kolejkę w grze, zrelaksować się i odpocząć. Kabina odpowiednio chroni przed deszczem, wiatrem, daje możliwość swobodnego wypoczynku.

SIEDZISKA SPORTOWE EKSLUZYWNE

Wygodne i przestronne, pozwalają złapać oddech w czasie meczu, zrelaksować się i odpocząć. Kabina dla zawodników rezerwowych w wersji ekskluzywnej ma podłogę wykończoną za pomocą sztucznej trawy, to elegancki sposób na dopracowanie najmniejszych szczegółów projektu - ilość miejsc w tego typu jest do ustalenia.

Wygodna kabina dla delegatów technicznych, to z pewnością jeden z niezbędnych elementów wyposażenia dobrego stadionu. Jeżeli rozgrywane mecze przyciągają tłumy i są czymś więcej niż tylko starciem osiedlowych drużyn - profesjonalne siedziska sportowe i kabiny dla graczy oraz sędziów i delegatów technicznych, to niezbędny element wyposażenia obiektu sportowego. Możliwość wyboru koloru siedzisk, na przykład nawiązującego do barw drużyny, to najlepszy sposób na spersonalizowanie kabin. Wysoka jakość wykonania i doskonały design gwarantują jakość na wiele lat.

Zobacz także niezbędne akcesoria do kabin oraz inne akcesoria do piłki nożnej