Urządzenie jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczne użytkowanie.
Konstrukcja - rury i profile stalowe.
Podstawa - blacha aluminiowa ryflowana 3 mm.
Karuzela pokryta podkładem cynkowym i malowana proszkowo.
Przeznaczenie: Publiczny/miejski plac zabaw.
Montaż odbywa się za pomocą dołączonej do zestawu kotwy, do której należy dokręcić cały korpus karuzeli.
Grupa wiekowa: 3 - 15 lat
Wysokość urządzenia: 95 cm
Średnica urządzenia: 150 cm
Średnica strefy bezpieczeństwa: 550 cm
Maksymalna wysokość upadku: 60 cm
UNIWERSALNA KARUZELA TARCZOWA NA PLAC ZABAW CZTERORAMIENNA
Karuzela tarczowa czteroramienna doskonale nadaje się do użytku zarówno publicznego jak i również przydomowego. Każdy kto chce stworzyć nowoczesny plac zabaw powinien w pierwszej kolejności rozejrzeć się za bezpiecznymi karuzelami dla dzieci w każdym przedziale wiekowym.
KARUZELA KTÓREJ NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ NA PLACU ZABAW
Karuzela tarczowa czteroramienna to narzędzie do niekończącej się zabawy. Największym atutem karuzel czteroramiennych jest to, że umożliwiają świetną zabawę dla kilkorga dzieci jednocześnie. Karuzela czteroramienna na plac zabaw umożliwia oczywiście także samodzielną zabawę. Aby znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa warto zabezpieczyć karuzelę dodatkową nawierzchnią amortyzacyjną. Doskonale sprawdzi się piasek, kora, żwirek albo specjalne podłoża syntetyczne.
DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA KARUZELĘ TARCZOWĄ?
Karuzela tarczowa na plac zabaw czteroramienna pozwala na kręcenie się na stojąca. Podczas świetnej zabawy można doskonale wykształcić zmysł równowagi. Karuzela tarczowa czteroramienna wyróżnia się w pełni ergonomiczną konstrukcją, dlatego też rodzice nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo nawet najmniejszych pociech. Karuzela tarczowa na plac zabaw czteroramienna jest bardzo łatwa w eksploatacji. Każde dziecko bez problemu będzie mogło rozpocząć zabawę i zatrzymać karuzelę w dowolnym momencie. Cała konstrukcja wykonana jest z tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy. W składzie próżno szukać toksycznych związków, które w mniejszym lub większym stopniu mogłyby negatywnie wpłynąć na dzieci.