SŁUPKI DO SIATKÓWKI STANDARD - STALOWESŁUPKI DO SIATKÓWKI STANDARD - STALOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI STANDARD - STALOWE
SŁUPKI DO SIATKÓWKI STANDARD - STALOWE
Certyfikaty
ECJIP
Jednostka miary:para
+48 12 649 14 83
Udostępnij:
Słupki wykonane z profila stalowego cynkowanego ogniowo, kwadratowego 80x80 mm. Mocowane w tulejach. Mechanizm naciągowy siatki standard z płynną regulacją wysokości. Wielofunkcyjne: siatkówka, badminton. Główne przeznaczenie obiekty otwarte (boiska sportowe, wielofunkcyjne).


• słupki wykonane z profili stalowych 80x80mm. Słupki ocynkowane ogniowo co zapewnia ich bezproblemowe użytkowanie w warunkach zewnętrznych 10_000_1
   


   
10_000_2 • mechanizm naciągowy znajduje się na zewnątrz słupków i posiada dwa punkty do mocowania siatki na każdym słupku. Regulacja wysokości odbywa się poprzez odblokowanie gałki i przesunięcie naciągu w górę lub w dół
   


   
• słupki mocowane w tulejach wykonanych z profila aluminiowego / art. Nr 11 015/ 10_000_3
   


   
10_000_4 • słupki opcjonalnie mogą zostać wyposażone w osłony bezpieczeństwa / art. Nr 11 004/S /
   


   


 NAZWA TOWARU SŁUPKI DO SIATKÓWKI STANDARD - STALOWE
 ART. NR 11 002
 J.M. para
 CERTYFIKATY/ATESTY/APROBATY Certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
 PRODUKTY KOMPLEMENTARNE - wszystkie rodzaje siatek do siatkówki
- wszystkie rodzaje stanowisk sędziowskich do siatkówki
- art. nr 11 004 - osłony słupków do siatkówki profesjonalne
- art. nr 11 004/s - osłony słupków do siatkówki standard
 WAGA 40,00 kg
 WYMIARY OPAKOWANIA 300x20x18cm


Siatkówka, badminton, tenis to bardzo popularne dyscypliny sportu nie tylko wśród zawodowców, ale także wśród amatorów, którzy aktywnie chcą wypoczywać. Dyscypliny te są całoroczne, można uprawiać je w halach sportowych i na boiskach zewnętrznych. Nasz sklep oferuje wszystkie niezbędne akcesoria do kompletnego urządzenia boiska.

SŁUPKI DO SIATKÓWKI KWADRATOWE 80X80 MM

Niektóre dyscypliny sportu wymagają rozdzielenia boiska siatką. Musi być ona odpowiednio naprężona miedzy słupkami, by wyraźnie rozgraniczała połowy przeciwników. Za naprężenie siatki odpowiadają słupki, dzięki nim można także regulować wysokość zawieszenia siatki. Polecamy Państwu słupki do siatkówki stalowe wielofunkcyjne, które mogą być stosowane na boiskach zewnętrznych do siatkówki klasycznej, siatkówki plażowej, tenisa i badmintona. Tak szerokie zastosowanie możliwe jest dzięki uniwersalności słupków i zastosowanych w nich rozwiązaniach. Mechanizm naciągowy pozwala na płynną regulację wysokości siatki.

PROFILE STALOWE

Słupki do siatkówki wykonane są z profili stalowych cynkowanych ogniowo. Dzięki temu bardzo dobrze zabezpieczone są przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych i mogą być używane przez wiele lat. Certyfikat Europejskiego Centrum Jakości i Promocji poświadcza o użyciu podczas produkcji materiałów najwyższej jakości, gwarantujących wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.

SŁUPKI DO SIATKÓWKI WYMIARY

Prezentowane słupki do siatkówki posiadają uniwersalne wymiary, dzięki czemu pasują do osłon zabezpieczających, czy tulei do mocowania w piasku. Uniwersalny charakter słupków pozwala zamontować je na każdym typie podłoża.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo osłony zabezpieczające z indywidualnymi nadrukami. To doskonały sposób na reklamę i pozyskanie sponsorów.

Polecamy również zapoznać się z ofertą na piłkochwyty na boiska plażowe i siatki osłonowe.